Dodjela diploma

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
Didas
Posts: 47
Joined: Tue Mar 02, 2010 9:31 pm

Dodjela diploma

Post by Didas »

Naime, diplomirala sam u januaru 2010. godine  i dopila uvjerenje o diplomiranju, uredno uplatila novac za izradu diplome, i jos uvijek me niko nije pozvao na dodjelu.
AKo moze neko da mi kaze kako to sve funkcionise i da li treba da idem do studentske da im trazim diplomu?

dunja p
Posts: 1
Joined: Sun Jan 17, 2010 10:38 am

Odg: Dodjela diploma

Post by dunja p »

ja sam cula da ce dodjela diploma biti u novembru  :D

Didas
Posts: 47
Joined: Tue Mar 02, 2010 9:31 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by Didas »

Mnogo hvala na odgovoru. A znas li mozda kako to fumkcionise? Da li cu dobiti neku pozivnicu ili obavjestenje kada to bude?

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by aidaim »

[quote="Didas"]
Mnogo hvala na odgovoru. A znas li mozda kako to fumkcionise? Da li cu dobiti neku pozivnicu ili obavjestenje kada to bude?
[/quote]evo ovako kolegice, ja sam čula od studenta s drugog fakulteta da se dobije obavještenje na adresu i nakon svečanosti u zetri ide svako na svoj faks na dodjelu diploma. A ti meni reci koji je proces kada položiš posljednji ispit, sta sve plaćaš i kada dobiješ potvrdu o diplomiranju?

Didas
Posts: 47
Joined: Tue Mar 02, 2010 9:31 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by Didas »

Potrebno je da nakon zadnjeg ispita uzmes tu prijavu, uzmes potvrdu od biblioteke i odes na studentsku. Tamo ces kupiti nekakve formulare i popuniti. Ne sjecam se tacno ali mislim da sam uplatila 150KM za izradu diplome i 30KM za uvjerenje o diplomiranju ili je sve skupa bilo 150KM. Sve te papircine i upltnice kao i indeks koji ti nikad ne vrade predas na studentsku. Uvjerenje dobijes za desetak dana, dodjes na studentsku i potpises se a onda ti ljubazna teta sa studenske bukvalno  baci uvjerenje  na sto da ga sama uzmes bez ijedne jedine rjeci i cestitke.  A onda pravac kafana :)

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by aidaim »

thanx Didas nadam se da sam pomogla!

Renne
Posts: 86
Joined: Thu Sep 24, 2009 9:06 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by Renne »

[quote="Didas"]
Mnogo hvala na odgovoru. A znas li mozda kako to fumkcionise? Da li cu dobiti neku pozivnicu ili obavjestenje kada to bude?
[/quote]

Ja sam prosle godine dobila diplomu i na ovom linku je sve kako je teklo,od prijema pozivnice,objave zvanicne,opisa slikom i rijecju same ceremonije dodjele u zetri itd.Da ne pisem ,procitaj postove.

http://epravo.ba/forum/http://stu ... ic.php?t=9

pozzz

Didas
Posts: 47
Joined: Tue Mar 02, 2010 9:31 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by Didas »

Hvala velika svima na ovim informacijama.

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by aidaim »

didas ako nije frka napiši nam kad ti je bila dodjela diplome i kako je to sve proteklo..hvala

studenat
Posts: 9
Joined: Thu Sep 23, 2010 12:06 am

Odg: Dodjela diploma

Post by studenat »

bit ce kad bude kolegice.mozda cekaju da i ja diplomiram

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”