Sport i rekreacija

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Lisaa
Posts: 8038
Joined: Mon Dec 28, 2009 10:56 am

Odg: Sport i rekreacija

Post by Lisaa »

@vecaveca mislim da govoris o ovom turniru: http://www.facebook.com/event.php?eid=206529379371384 :D

U svakom slucaju dobro bi bilo organizovati nesto cesce i da ukljucimo vise sportova da to ne bude samo tipa fudbal, kosarka...:/
Ali uvijek sve ostane na prici-dobro bi bilo ovo, dobro bi bilo ono i sto kaze MTC kada se dodje to toga svi se povuku  :mrgreen:

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Sport i rekreacija

Post by MarcusTulliusCicero »

Više sportova? Teško je sakupiti ljude za fudbal i košarku (dva ubjedljivo najpopularnija sporta kod nas), a da sakupiš ljude za nešto drugo...

Lisaa
Posts: 8038
Joined: Mon Dec 28, 2009 10:56 am

Odg: Sport i rekreacija

Post by Lisaa »

Pa jos npr. odbojka...  :U :D

vecaveca
Posts: 694
Joined: Tue Sep 29, 2009 4:53 pm

Odg: Sport i rekreacija

Post by vecaveca »

sve jedno po jedno bih imalo smisla :D napravis turnir za cijeli fax pravnog fakulteta u fudbalu da se prijave ekipe i kada se da neka kapara od lupam od nekoliko markica po ekipi svi ce doci ko voli naravno uz indeks treba sakupiti ljude za tu organizaciju..
takodjer vazi i za kosarku,odobjku jer nije fer praviti samo za jedno..sve po jedno..
naravno uz grupe na fecbooku ja mislim da bih odziv bio mnogo jak s publikom i svime time :D

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Sport i rekreacija

Post by MarcusTulliusCicero »

Veca, najbolje je pričekati sad da prođu ove parcijale i ispiti pa to u maju organizovati kada bude pauza. epravo.ba portal je zainteresovan da učestvuje u organizaciji tih turnira. Javi mi se na PM pa ćemo se dogovoriti za detalje. ;)

cove41
Posts: 20
Joined: Sun Jan 30, 2011 6:25 pm

Odg: Sport i rekreacija

Post by cove41 »

Kolege, zanima me da li je ta košarka još uvijek aktuelna, i ako jeste, mogu li se dobiti neke preciznije info...

Amcho
Posts: 6097
Joined: Thu Nov 12, 2009 6:39 pm

Odg: Sport i rekreacija

Post by Amcho »

Naravno da je aktivna, malo slabije pošto se sad rokovi približavaju pa svi uce, ali bude inace. :mig:

Javi se meni na pp ili MTC-u na pp pa cemo se sve dogovoriti :d055:

MEHOpuzic
Posts: 127
Joined: Sat Jan 09, 2010 2:55 pm

Odg: Sport i rekreacija

Post by MEHOpuzic »

Jel jos uvijek aktuelan ovaj proslogodisnji termin  :h055: :f010:

Amcho
Posts: 6097
Joined: Thu Nov 12, 2009 6:39 pm

Odg: Sport i rekreacija

Post by Amcho »

Uvijek :P :p031:

MEHOpuzic
Posts: 127
Joined: Sat Jan 09, 2010 2:55 pm

Odg: Sport i rekreacija

Post by MEHOpuzic »

Amcho hajd pitaj MTC-a jel spreman da izgubi u subotu  :f010: ja ne smijem uvesce mi restrikcije na portalu  :D

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”