Čitaonica

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
barbarosa
Posts: 101
Joined: Thu Jun 11, 2009 11:51 am

Odg: Citaona

Post by barbarosa »

Svaka čast Dženani koja obavlja posao u čitaoni na trećem spratu  :d055:

sve dobro funkcioniše

denibih
Posts: 46
Joined: Tue Sep 01, 2009 9:51 pm

Odg: Citaona

Post by denibih »

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Imaš na prvom spratu desno, ali i na trećem spratu kod sale druge godine.

Meni ne odgovara čitaonica. Odem nekad kad imam pauzu između vježbi, ali koncentracija nula. Mada je to sve stvar navike.
[/quote]

Vala, meni bolja koncentracija u citaoni nego kuci :D .. Zavisi od osobe do osobe, ja citaonu mogu samo pozitivno preporuciti, posebno onu na I spratu koja je nekako mirnija :)))

Swatch83
Posts: 478
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:47 pm

Odg: Citaona

Post by Swatch83 »

Ovo mi je druga hefta kako idem i nije mi lose uopste,vise ucim nego kuci. Samo bih zamolila kolegice koje dolaze u citaonu da ne stavljaju litre parfema na sebe,zaista smeta!

TinkerBeLL
Posts: 526
Joined: Wed Mar 11, 2009 7:57 am

Odg: Citaona

Post by TinkerBeLL »

[quote="Swatch83"]
Ovo mi je druga hefta kako idem i nije mi lose uopste,vise ucim nego kuci. Samo bih zamolila kolegice koje dolaze u citaonu da ne stavljaju litre parfema na sebe,zaista smeta!
[/quote]

To ljudi mirishu knjige, da im se manje gade  :haha:
A slazem se da se moze uciti u citaonici, nekako kad vidim sve one ljude dobijem motivaciju i ja. I stvarno, sjedim za knjigom tamo vise nego kuci. Ovako mi zazvoni telefon, udjem na net, upalim tv... pa nikad odmaknuti dalje od prve lekcije  :haha:

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Citaona

Post by Dama Pikova »

Učenje daleko od kuće je super stvar. Baš iz ovih razloga što TB navede gore. Još da mi je naći mjesto gdje je tišina i gdje se može čitati naglas. :uzdise:

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Citaona

Post by Legally Blonde »

haha dobri ste mi vi sto ucite naglas,...narocito kad dodjete u citaonicu, pa onda nesto kao "mrmljate"... haha...meni licno i ne smeta toliko, ali kad pocnu oni oko vas sa "hmmm", "psssttt"... LOL :f010: :f010: :f010:

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Citaona

Post by Dama Pikova »

Mene odmah srklet uhvati, kad tako čujem šuštanje općenito, valjda jer je tišina tolika, pa sve dekocentriše. Kući odvrnem tehno ili klasičnu muziku i učim, ali čitaona... big no-no. :h055:

Swatch83
Posts: 478
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:47 pm

Odg: Citaona

Post by Swatch83 »

Postoji li sansa da citaona duze radi?

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Citaona

Post by Legally Blonde »

Pa po mom misljenju...to nije do nas ovdje...nego do onih na faxu...a ja koliko znam...poslije 17h ode redar, ali citaona je otkljucana dok fax radi... ili?? :|

Swatch83
Posts: 478
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:47 pm

Odg: Citaona

Post by Swatch83 »

ja bih voljela da znam tacno do kada radi i kome se uopste obratiti sa zahtjevom za produzetak radnog vremena,npr.od prijateljice sam cula da kod nje na ekonomiji radi do 19h sto mi je super...
I zasto citaona na trecem spratu nije danas bila otvorena?????
Last edited by Swatch83 on Sat Apr 10, 2010 2:44 pm, edited 1 time in total.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”