molba

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Vily
Posts: 186
Joined: Fri Oct 15, 2010 5:24 pm

Odg: molba

Post by Vily »

Fakultet je u Kiseljaku lakći od medicinske srednje škole u Kiseljaku .

mirelab
Posts: 24
Joined: Thu Jul 02, 2009 7:45 pm

Odg: molba

Post by mirelab »

Stvarno? Cool da i to ima negdje  :d055:

Anida Kadric
Posts: 20
Joined: Mon Nov 23, 2009 3:33 pm

Odg: molba

Post by Anida Kadric »

Zna li neko da li se mogu upisati u drugu godinu ako imam dva predmeta iz prve godine..Studiram u Sarajevu a tamo je moguc prenos samo jednog predmeta iz prve godine..a mislila sam se dole prebaciti..ako neko zna bio bi mi od velike pomoci..

mirelab
Posts: 24
Joined: Thu Jul 02, 2009 7:45 pm

Odg: molba

Post by mirelab »

Jos ove godine je odluceno da mozes prenijeti dva ispita. :D

delicate
Posts: 19
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:16 pm

Odg: molba

Post by delicate »

citam komentare i vidim raji nije drago sto se plati i mora uciti  :D
mislim fax je dosta dobar, prilicno organizovan, a profesori se trude i meni su sva predavnja zanimljiva... naravno da se treba uciti, ali mislim da se sve uz dobru organizaciju moze stici i da ovaj fax vanrednim studentima nudi mnogo vise od pf u sa... predavanja su dobro rasporedjena i imas redovno i konsultacije i neki fer odnos...meni je sve to velika motivacija i pomoc  :d055:

LamijaD
Posts: 30
Joined: Tue Sep 27, 2011 8:42 pm

Odg: molba

Post by LamijaD »

drage kolege studiram pravo u sa i nisam zadovoljna jer sam vanredan student i svrstani smo u isti koš s redovnim i što se tiće predavanja a i ispita, a ćula sam sve najbolje o fakultetu u kiseljaku i željela sam se prebaciti odmah po poćetku drugog semestra u februaru jer mi koji radimo nemožemo normalno studirati u sa, ali neću se uspjeti prebaciti jer sam uplatila školarinu za ćitavu godinu i na studentskoj su mi se smijeli kada sam pitala da li će mi se nešto novca vratiti ukoliko se ispišem u drugom semstru( naravno neće) pa sam odlućila da ostanem ovu godinu i narednu da se prebacim! interesuje me vezano za ovo ućenje na daljinu i da li vanredni studenti moraju dolaziti na sva predavanja koja su namjenjena za vanredne????pozz

mh
Posts: 32
Joined: Wed Sep 02, 2009 9:17 pm

Odg: molba

Post by mh »

Jedno pitanje :
Upisan mi drug na poloticke nauke ,ovu skolsku godinu i hoce da se prebaci u kiseljak na pravni fakultet,sta treba uraditi,koliko kosta upis i kad se moze upisati(ovo pitam kad ,jer da znam mozeli se npr. sad upisati za ovu skolsku godinu ili mora cekati juni?

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”