Filozofija prava

Još malo, pa gotovo!
Post Reply
MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Filozofija prava

Post by MarcusTulliusCicero »

Filozofija prava

ine86
Posts: 4
Joined: Mon Nov 30, 2009 9:56 pm

Odg: Filozofija prava

Post by ine86 »

Da li je to teško???

malena0000
Posts: 2
Joined: Mon Nov 30, 2009 9:49 pm

Odg: Filozofija prava

Post by malena0000 »

I mene interesuje kakav je ispit...

almird
Posts: 20
Joined: Sat Dec 19, 2009 8:44 pm

Odg: Filozofija prava

Post by almird »

Ispit, ne bi trebao biti težak, kako je rekao profesof biće nekoliko tema o kojima ćemo mi sami "filozofirat", tako da ne treba posebno ućiti šta je rekao Hegel, Marx i ostali. Po njemu ne može biti ništa glupo i bezveze šta god da napišemo, bitno je da to bude naše viđenje tj. filozofija o datoj temi.  ;)

savaldina
Posts: 19
Joined: Fri Oct 09, 2009 6:59 pm

Odg: Filozofija prava

Post by savaldina »

Profesor je na zadnjem predavanju rekao da će biti samo jedno pitanje na ispitu . Također je rekao da bi bilo poželjno napisati seminarski rad. Za temu možemo uzeti neki naslov iz knjige.

keno83
Posts: 4
Joined: Mon Dec 13, 2010 9:52 am

Odg: Filozofija prava

Post by keno83 »

ja nisam bio na predavanjima, pa ne znam nista u vezi ispita, ako moze neko detaljnije objasnjenje u vezi istog..zanima me o kakvim temam je rijec i sta ako ih ja nemam uradjene kako cu da polazem ispit..mnogo hvala unaprijed...

agent007
Posts: 17
Joined: Sun Feb 14, 2010 5:44 pm

Odg: Filozofija prava

Post by agent007 »

Keno ukoliko nisi bio na predavanjima, radio seminarski, mozes prtistupiti ispitu, profesor je dao tri teme...da si spremis koncept kuci, koji ces moci koristiti na ispitu...jedna tema ticala se zastite ljudskih prava i sloboda manjina (rasnih,etnickih, rodnih) a druga eutanazije ili ubistva iz milosrdja ....ukoliko nisi izlazio u januarskom terminu pripremi se za februar ...

Sretno :)
Last edited by agent007 on Thu Jan 12, 2012 4:40 am, edited 1 time in total.

Post Reply

Return to “Četvrta godina”