Osnove evropskog privatnog prava

Još malo pa diploma...
Post Reply
MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Osnove evropskog privatnog prava

Post by MarcusTulliusCicero »

Osnove evropskog privatnog prava

salihk
Posts: 1
Joined: Sat Dec 05, 2009 6:56 pm

Odg: Osnove evropskog privatnog prava

Post by salihk »

kako izgleda ispit iz osnova evropskog privatnog prava?jeli se uci po knjizi ili ima neka skripta?

savaldina
Posts: 19
Joined: Fri Oct 09, 2009 6:59 pm

Odg: Osnove evropskog privatnog prava

Post by savaldina »

Polagala sam ovaj ispit kod profesora Hasića, znači pismeno je,  imaš 5 pitanja .Učili smo po knjizi ali i  pitanjima (oko 50 pitanja koja je profesor dao na predavanjima  i od tih 50 je bilo 5 pitanja na ispitu) npr. primarno europsko i sekundarno europsko pravo

Studentina
Posts: 10
Joined: Wed Sep 23, 2009 4:10 pm

Odg: Osnove evropskog privatnog prava

Post by Studentina »

mozes li se slucajno sjetiti jos nekih pitanja koje on forsira?
knjiga koju nam je preporucio (grupa autora) je jako nerazumljivo napisana, samo nabacano svega i svacega  :S
hvala

Milby
Posts: 15
Joined: Fri Dec 04, 2009 8:29 pm

Odg: Osnove evropskog privatnog prava

Post by Milby »

Jesu li studenti na ispitu podjeljeni u grupe ili su pitanja ista za sve koji polažu, svih pet pitanja? :confused2:

agent007
Posts: 17
Joined: Sun Feb 14, 2010 5:44 pm

Odg: Osnove evropskog privatnog prava

Post by agent007 »

Ispit se polaze ili usmeno ili pismeno, zavisno od zelje studenta. profesor redovno objavljuje na stranici fakulteta www.pfk.ba svoja predavanja koja mozete uredno skinuti. Ukoliko bude kakvih skripti ja cu proslijediti u skriptarnicu, s tim da sam cuo da ima skripta sa odgovorima na svih 50 pitanja. Svi vi koji ste redovni dolazite na predavanja i uzmite seminarski jer sve to utice na ocjenu. :f040:

Milby
Posts: 15
Joined: Fri Dec 04, 2009 8:29 pm

Odg: Osnove evropskog privatnog prava

Post by Milby »

Eh, lično sam se uvjerila da, niti prisustvo na nastavi, niti kolokviji, ni jedan, ni drugi, pa čak ni seminarski rad (a lično sam tražila temu), nemaju ama baš nikakvog uticaja na ocjenu kod ovog profesora! A to će potvrditi sigurno i mnogi drugi studenti koji su bili u istoj ili sličnoj situaciji. :nervoza:

Dada077
Posts: 6
Joined: Tue May 25, 2010 9:42 am

Odg: Osnove evropskog privatnog prava

Post by Dada077 »

U jun-jul terminu ja sam se licno uvjerila da je prof.Hasic uzeo u obzir bilo kakvu aktivnost, ako si ostvario u toku semestra. Ako kome bude trebala uradjena pitanja, nek se meni javi. Pozdrav.

Post Reply

Return to “Treća godina”