Krivično procesno pravo I i II

Još malo pa diploma...
Post Reply
MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Krivično procesno pravo I i II

Post by MarcusTulliusCicero »

Krivično procesno pravo I i II

sudo1111
Posts: 7
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:59 pm

Odg: Krivično procesno pravo I i II

Post by sudo1111 »

ima li kakva skripta da valja iz kpp
Last edited by sudo1111 on Thu Jan 12, 2012 4:38 am, edited 1 time in total.

savaldina
Posts: 19
Joined: Fri Oct 09, 2009 6:59 pm

Odg: Krivično procesno pravo I i II

Post by savaldina »

Ovo je po meni najinteresantniji predmet na trećoj godini a za prof.Halilovića čista desetka.  ;)

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Krivično procesno pravo I i II

Post by Legally Blonde »

Nisam sa vašeg faxa, ali u SA jke samo knjiga ...skripte čak i nema. A mislim da nije ni potrebna za ovakav predmet koji se manje-više svodi na Zakon o krivičnom postupku sa malim objašnjenjima.  :f040:

almird
Posts: 20
Joined: Sat Dec 19, 2009 8:44 pm

Odg: Krivično procesno pravo I i II

Post by almird »

Profa iz KPP-a je najbolji profesor koji će vam predavati. Iako je predmet interesantan sam po sebi ,njegova predavanja ga čine još interesantnijim. Na stranu što je kao čovjek prva liga  :d055:. Mi smo koristili skriptu koju smo napravili iz slajdova sa predavanja i onaj ko je to dobro savladao mogao je položit. Ja lično sam učio iz knjiga a skripte sam nosao na posao da sa malo podsjetim  :kava:
Ali OPREZ! Ispit je koncipran u formi testa na koji se odgovara zaokruživanjem a,b,c,d, ili dopunjavanjem rečenica. Iako izgleda lahko, dosta studenata je padalo na ispitima i to ne samo zbog toga što su se nedovoljno spremili, nego je CAR tako spremio pitanja da se na neka dobro moraš pomučiti da skontaš šta te pita, dok su ponuđeni odgovori tako slični da ako baš nisi spremio , nema šanse da pogodiš odgovor.
Toliko i sretno na ispitima  ;)

pravnica86
Posts: 10
Joined: Sat Feb 28, 2009 3:45 pm

Odg: Krivično procesno pravo I i II

Post by pravnica86 »

da li neko ima skriptu u elektronskoj verziji??
Biće uskoro kolegice.
Last edited by pravnica86 on Tue Feb 23, 2010 5:38 pm, edited 1 time in total.

Milby
Posts: 15
Joined: Fri Dec 04, 2009 8:29 pm

Odg: Krivično procesno pravo I i II

Post by Milby »

Totalno sam razočarana novim profesorom iz KPP-a, katastrofa! Prof. Halilović je bio jedan pravi gospodin, pravi CAR, kako reče kolega u prethodnom postu, ljepota ga bilo slušati na predavanjima, na kojima se puno toga direktno moglo i naučiti.Ko je pažljivo pratio profesora, naravno, a mislim da nije bilo studenta koji ga nije s velikim zanimanjem pratio i slušao za vrijeme predavanja. Znao je prenijeti znanje, koje je profesor imao u malom prstu, što se tiče ovog predmeta, za razliku od novog profe, koji nezna ni da pročita ono što je doslovce prepisao iz knjige na slajdove :p025:! KPP je predmet koji mi je bio najdraži od svih, ali doc. Jašarević mi ga je bukvalno ogadio! Sramota, kakva nekvalitetna predavanja sada imamo, a toliko toga se očekuje od studenata! Kriterije je postavio skoro na nemoguće, toliko iskomplikovao, a predavanja ovog profesora su čista NULA i liče na sve drugo, samo ne na jedno kvalitetno i znanjem potkrijepljeno predavanje! SRAMOTA!

Post Reply

Return to “Treća godina”