Obligaciono pravo - opći dio i posebni dio

Još malo pa diploma...
MarcusTulliusCicero
Posts: 9868
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Obligaciono pravo - opći dio i posebni dio

Post by MarcusTulliusCicero » Wed Sep 23, 2009 11:29 pm

Obligaciono pravo - opći dio i posebni dio

mahi
Posts: 3
Joined: Wed Dec 02, 2009 10:02 pm

Odg: Obligaciono pravo - opći dio i posebni dio

Post by mahi » Wed Dec 02, 2009 10:16 pm

Da li neko ima pitanja iz posebnog koja su bila na zadnjem ispitu u novembru? Hvala!

malena0000
Posts: 2
Joined: Mon Nov 30, 2009 9:49 pm

Odg: Obligaciono pravo - opći dio i posebni dio

Post by malena0000 » Fri Dec 04, 2009 11:04 pm

da li neko ima pitanja sad sa zadnjeg termina???

almird
Posts: 20
Joined: Sat Dec 19, 2009 8:44 pm

Odg: Obligaciono pravo - opći dio i posebni dio

Post by almird » Tue Dec 22, 2009 7:23 pm

treba li kome knjiga "kako riješiti obligaciono-pravni slučaj", kupio greškom, već je imam, a odlična je kao dodatna literatura pogotovo za posebni dio i za vježbe

pravnica86
Posts: 10
Joined: Sat Feb 28, 2009 3:45 pm

Odg: Obligaciono pravo - opći dio i posebni dio

Post by pravnica86 » Tue Dec 29, 2009 2:15 pm

da li neko ima ovu skriptu u elektronskoj verziji i da li imaju neka pitanja po kojima se uci ovaj ispit....
Kolegice, vidim da tražite mahom skripte u elektr. verziji,...mnoge od njih su već u skriptarnici...pa prvo tamo malo pregledajte. :) (H)
Last edited by pravnica86 on Tue Dec 29, 2009 4:14 pm, edited 1 time in total.

adnan a.
Posts: 1
Joined: Sun Feb 07, 2010 3:39 pm

Odg: Obligaciono pravo - opći dio i posebni dio

Post by adnan a. » Sun Feb 07, 2010 3:47 pm

trebače meni pa da se dogovorimo oko cijene :D

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Obligaciono pravo - opći dio i posebni dio

Post by Legally Blonde » Mon Feb 08, 2010 3:40 pm

Za kupoprodaju knjiga molim Vas da pišete na podforumu Oglasi...

Studentina
Posts: 10
Joined: Wed Sep 23, 2009 4:10 pm

Odg: Obligaciono pravo - opći dio i posebni dio

Post by Studentina » Tue Mar 16, 2010 9:09 am

kakav je ovo usmeni ispit danas??

emirs
Posts: 9
Joined: Thu Nov 12, 2009 10:41 am

Odg: Obligaciono pravo - opći dio i posebni dio

Post by emirs » Mon Mar 22, 2010 11:54 am

imal kakvih pitanja?

Studentina
Posts: 10
Joined: Wed Sep 23, 2009 4:10 pm

Odg: Obligaciono pravo - opći dio i posebni dio

Post by Studentina » Mon Mar 22, 2010 4:13 pm

na ispitu bilo:

novcane obligacije
poslovodstvo bez naloga
novacija
duznicka docnja
alternativne obligacije
zastoj zastare

ovo je sto se mogu sjetiti.

na usmenom kolegicu pitao:

odnos obligacionog i stvarnog prava
kauza

Post Reply

Return to “Treća godina”