Prva godina | Opća diskusija...

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
MarcusTulliusCicero
Posts: 9868
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Prva godina | Opća diskusija...

Post by MarcusTulliusCicero » Wed Sep 23, 2009 11:37 pm

Prva godina | Opća diskusija...

maaaaja
Posts: 17
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:14 pm

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by maaaaja » Mon Oct 26, 2009 12:26 pm

S  obzirom  da  znam  kako  je  kada  si  neupućen  i previše  vremena  posvetiš  nebitnim stvarima  želim  da dam svoj  doprinos  uspješnijem  snalaženju  kolega  sa prve  godine  time  što  ću  im  savjetovati  da  obavezno  izlaze na  parcijalne  testove  i  rade  seminarske  jer  je  tako  mnooogo  lakše  dobiti  veću  ocjenu.

LejlaC
Posts: 5
Joined: Mon Nov 16, 2009 6:30 pm

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by LejlaC » Mon Nov 16, 2009 6:51 pm

Hvala na savjetu  :D

hordas
Posts: 5
Joined: Fri Nov 20, 2009 7:49 pm

Prva godina | Opća diskusija...

Post by hordas » Fri Nov 20, 2009 7:58 pm

Hvala Majo  :). Jos kad bi nam rekla ko najvise forsira seminarske na prvoj godini, bili bi ti zahvalni  ;)

Ela
Posts: 2
Joined: Wed Jul 14, 2010 1:04 am

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by Ela » Mon Sep 27, 2010 5:35 pm

Imal itko ko je sad prva godina???

marina21
Posts: 8
Joined: Fri Sep 25, 2009 11:56 pm

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by marina21 » Fri Oct 01, 2010 3:51 pm

Ja sam zavrsila prvu godinu pa ako nekoga nesto interesuje, samo pitajte... :)

Ela
Posts: 2
Joined: Wed Jul 14, 2010 1:04 am

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by Ela » Fri Oct 01, 2010 8:12 pm

marina21 jesil sad tu? da te nekako nadjem na msnu ili fcb ? ja sam prva godina od sutra :)

emina6
Posts: 2
Joined: Sat Oct 09, 2010 1:17 am

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by emina6 » Sat Oct 09, 2010 1:19 am

Ja sam takodjer prva godina, opce pravo.  :)
Last edited by emina6 on Thu Jan 12, 2012 4:23 am, edited 1 time in total.

vila
Posts: 22
Joined: Wed Mar 17, 2010 10:58 pm

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by vila » Wed Nov 10, 2010 11:42 pm

Pozdrav, da li mi možete reći da li sociologiju mogu učiti po skripti iz skriptarnice?

Harriz
Posts: 7
Joined: Thu Nov 18, 2010 12:32 pm

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by Harriz » Thu Dec 23, 2010 6:39 pm

moze li mi neko hitno reci, po cemu da ucim Ekonomske osnove drzave i prava, ako neko moze da posalje neku skriptu, da kaze kad je rok i po  kojoj knizi da ucim...sve vezano za ovaj ispit..
hvala

Post Reply

Return to “Prva godina”