Rad studentske sluzbe

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Post Reply
pandica
Posts: 1
Joined: Sat Jan 02, 2010 9:54 pm

Rad studentske sluzbe

Post by pandica »

Drage moje kolege

Koliko ste vi zadovoljni sa osobljem studentske sluzbe????
Da li smatrate da je dozvoljeno pusenje na radnom mjestu tj u studentskoj jer tamo je uvijek tako zadimljeno i zagusljivo.
Da li vam se desilo da u toku rada studentske od 10-12h kada dodjete kazu vam sacekaj da jedem,il vas totalno ignoriraju iako vi stojite i cekate vec 10 minuta a oni npr. igraju karata na kompu il puse tu cigaru koja vas gusi?
Da li vam se desilo da vas vracaju po dva il vise puta da dodjete po neke potvrde jer oni to ne odrade na vrijeme a vi ko neki balavci ih slusate???
Da li ste se ikad žalili nekom na njihov rad, i kakav je ishod bio???

Ja smatram da pusenju u studentskoj treba doci kraj.Stvarno mi nije jasno kako se to ne regulise vise.
Zaposlenici studentske sluzbe treba da su nama na usluzi i treba da se malo vise trude i budu ljubazniji prema studentima jer oni su tu zbog nas a ne mi zbog njih, TO RADNO MJESTO IMAJU NA OSNOVU NAS!!!!
Takodje to njihovo ponasanje, odnos prema studentimato ignoriranje studenata uzasss.
Nije mi jasno zasto im se niko ne smije suprotstaviti???
Ja sam se jednom zalila na njihov rad i izganjala sam sto sam htjela.
Zeljela bih da se izvrse neke promjene a da bi ih bilo ne smijete sutjeti, ne zaboravite ONI SU TU ZBOG NAS , A NE MI ZBOG NJIH
Last edited by pandica on Sun Jan 17, 2010 2:39 am, edited 1 time in total.

Muky F1
Posts: 7
Joined: Thu Feb 11, 2010 5:16 pm

Odg: Rad studentske sluzbe

Post by Muky F1 »

ma onako tu i tamo nekad mi se cine kao da posao rade od muke nisu brate ljubazni!!!!! a mozda se promjene sta znas.

adela_az
Posts: 4
Joined: Tue Mar 09, 2010 8:27 pm

Odg: Rad studentske sluzbe

Post by adela_az »

Rad studentske sluzbe je skoro na svim fakultetima isti! Ne mogu razumijeti stav tih ljudi koji zbilja misle da smo mi tu radi njih i koji sebi stvaraju takav autoritet da mogu raditi sta zele,kao i na razne nacine pricati s ljudima kao da su kafani. Mozda bih taj problem mogla rijesiti asocijacija studenata fakulteta, a da bih neko drugi mogao imati nekakav uticaj oni to uopste nebi uzeli u obzir!

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”