PFB: Opća historija države i prava

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Post Reply
MarcusTulliusCicero
Posts: 9868
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

PFB: Opća historija države i prava

Post by MarcusTulliusCicero » Fri Aug 28, 2009 12:46 pm

Naslov sve govori... :d055:
Last edited by MarcusTulliusCicero on Sun Aug 19, 2012 5:55 pm, edited 1 time in total.

adnan.tulic
Posts: 5
Joined: Tue Jul 21, 2009 9:12 am

Odg: Opća historija države i prava

Post by adnan.tulic » Sat Sep 26, 2009 1:20 pm

Svi zainteresovani za seminarske radove iz ove oblasti prava a i drugih mi se mogu javiti privatno porukom ili putem ovog foruma.
:)

MarcusTulliusCicero
Posts: 9868
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Opća historija države i prava

Post by MarcusTulliusCicero » Sat Sep 26, 2009 1:27 pm

Pošalji radove na info@epravo.ba i postavit ćemo u skriptarnicu.

emanciprana
Posts: 5
Joined: Wed Aug 26, 2009 5:11 pm

Odg: Opća historija države i prava

Post by emanciprana » Sat Dec 05, 2009 1:47 pm

Ko drzi katedru sad?

Aladin28
Posts: 1
Joined: Tue Nov 10, 2009 7:45 pm

Odg: Opća historija države i prava

Post by Aladin28 » Sat Dec 05, 2009 7:48 pm

prof.dr. Dzenana Čauševic drži katedru iz Opće historije države i prava

pimin00
Posts: 13
Joined: Mon Dec 07, 2009 11:30 pm

Odg: Opća historija države i prava

Post by pimin00 » Mon Dec 07, 2009 11:46 pm

Katedru drzi prof.dr.Dzenana Cuasevic ali predavanja nam drzi njena asistentica mr. Amna Toromanovic...Bas smo danas imali predavanje... :)

Libra
Posts: 1
Joined: Tue Oct 13, 2009 11:21 am

Odg: Opća historija države i prava

Post by Libra » Sat Jan 16, 2010 12:25 pm

Po kojoj knjizi sad radite ovaj predmet?

riconnect
Posts: 23
Joined: Fri Sep 25, 2009 2:16 pm

Odg: Opća historija države i prava

Post by riconnect » Mon Jan 18, 2010 6:26 pm

Predavanja iz Opce Povijesti Prava i Politickih Institucija, Mustafa Imamovic
Last edited by riconnect on Sat Jan 07, 2012 4:11 pm, edited 1 time in total.

Muky F1
Posts: 7
Joined: Thu Feb 11, 2010 5:16 pm

Odg: Opća historija države i prava

Post by Muky F1 » Fri Mar 12, 2010 6:16 pm

TO JE PROSLO OVAJ PREDMET SAM USPJESNO ZAVRSIO

· Nemojte pisati samo VELIKIM slovima. VELIKA SLOVA predstavljaju povišen ton
Procitaj pravila foruma....!

otpravnik
Last edited by Muky F1 on Fri Mar 12, 2010 9:59 pm, edited 1 time in total.

Post Reply

Return to “Prva godina”