PFSA: Penologija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
poker
Posts: 78
Joined: Wed Sep 09, 2009 12:26 am

Odg: Penologija

Post by poker »

Ja imam knjigu kriminologije iz 2008..Da li ovaj raspored stranica vazi i za nju ili mi ucimo III,IX I X glavu??

tvitu
Posts: 45
Joined: Tue Aug 11, 2009 8:42 pm

Odg: Penologija

Post by tvitu »

da li moze neko da napise od cega se sastoji taj ispit penologije, za stari sistem...jer sma ja cula da se nesto polaze i usmeno i pismeno, pa ako bi neko mogao da mi napise, jer nisam iz Sa tako da ne mogu otici ni do profesorice da je pitam...
i usput da mi neko kaze odakle se uci...
mnooogo hvala

poker
Posts: 78
Joined: Wed Sep 09, 2009 12:26 am

Odg: Penologija

Post by poker »

Moze li mi neko objasniti gdje se nalazi IUDEX gdje se polaze Penologija???

Paja
Posts: 33
Joined: Fri Feb 12, 2010 3:36 pm

Odg: Penologija

Post by Paja »

[quote="poker"]
Moze li mi neko objasniti gdje se nalazi IUDEX gdje se polaze Penologija???
[/quote]

Prekoputa kabineta prof Duvnjaka imas stepenice koje vode na sprat, tako da ti to dođe iznad Duvnjakovog kabineta.

liska
Posts: 32
Joined: Thu Feb 25, 2010 4:56 pm

Odg: Penologija

Post by liska »

[quote="tvitu"]
da li moze neko da napise od cega se sastoji taj ispit penologije, za stari sistem...jer sma ja cula da se nesto polaze i usmeno i pismeno, pa ako bi neko mogao da mi napise, jer nisam iz Sa tako da ne mogu otici ni do profesorice da je pitam...
i usput da mi neko kaze odakle se uci...
mnooogo hvala
[/quote]
E, ovako..
Predmet je Kriminologija sa Penologijom. Polaže se odvojeno, Penologija pismeno (20 pitanja iz knjige ili skripte (jednostavnije iz skripte ako je možeš nabaviti)), Kriminologija usmeno (skripta ili knjiga; III,IX i X glava). Nakon toga se upisuje jedna ocjena.
Napomena: iz Kriminologije me je profesor pitao i nešto iz prve glave, pa nije na odmet pročitati.
Sretno!

tvitu
Posts: 45
Joined: Tue Aug 11, 2009 8:42 pm

Odg: Penologija

Post by tvitu »

[quote="liska"]
[quote="tvitu"]
da li moze neko da napise od cega se sastoji taj ispit penologije, za stari sistem...jer sma ja cula da se nesto polaze i usmeno i pismeno, pa ako bi neko mogao da mi napise, jer nisam iz Sa tako da ne mogu otici ni do profesorice da je pitam...
i usput da mi neko kaze odakle se uci...
mnooogo hvala
[/quote]
E, ovako..
Predmet je Kriminologija sa Penologijom. Polaže se odvojeno, Penologija pismeno (20 pitanja iz knjige ili skripte (jednostavnije iz skripte ako je možeš nabaviti)), Kriminologija usmeno (skripta ili knjiga; III,IX i X glava). Nakon toga se upisuje jedna ocjena.
Napomena: iz Kriminologije me je profesor pitao i nešto iz prve glave, pa nije na odmet pročitati.
Sretno!
[/quote]


punooooooooooo ti hvala

Laly
Posts: 146
Joined: Mon Jan 04, 2010 12:57 pm

Odg: Penologija

Post by Laly »

Da li postoji mogucnost da Penelogiju polazu studenti koji jos nisu ocistili 3g a uzeli su za izborni Kriminologiju s penelogijom?...Unaprijed hvala...

Swatch83
Posts: 478
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:47 pm

Odg: Penologija

Post by Swatch83 »

Je li se ispit prijavljuje sa jednom prijavom pa napisem oba predmeta ili po jedna prijava za svaki predmet odvojeno??

poker
Posts: 78
Joined: Wed Sep 09, 2009 12:26 am

Odg: Penologija

Post by poker »

Za stari program se koristi jedna prijava,kao ime predmeta navedes Kriminologija s penologijom,a također napises i imena oba profesora..

MI2
Posts: 366
Joined: Wed Apr 14, 2010 2:58 pm

Odg: Penologija

Post by MI2 »

Prepisala sam danas rokove : kriminologija je 25. maja u 10 sati, a penologija 28. isto u 10. Rekoše mi da se prvo izlazi na penologiju? Je li bitan redoslijed jer je sad rok za kriminologiju prije ovog drugog  :zamisljen:

Post Reply

Return to “IV godina”