PFSA: Ugovorno poslovno pravo

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

PFSA: Ugovorno poslovno pravo

Post by Legally Blonde » Thu Dec 10, 2009 9:48 am

Ugovorno poslovno pravo. 4. godina u Sarajevu ...Bolonjci...
Last edited by Legally Blonde on Sat Aug 18, 2012 10:29 pm, edited 1 time in total.

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Ugovorno poslovno pravo

Post by Legally Blonde » Fri Dec 11, 2009 11:48 am

Da li je neko izlazio u septembarskom roku? DA napie pitanja (ili od bilo kojeg drugog roka...) jer prof. ponavlja testove (haman...)

Ako neko ima, ajde neka napiše.  :moli: :d055:

Odvjetnik
Posts: 16
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:58 pm

Odg: Ugovorno poslovno pravo

Post by Odvjetnik » Sun Mar 21, 2010 8:01 pm

Moze li neko napisati iz cega je najbolje učiti ovaj predmet  :dunno:

iron_zorro
Posts: 10
Joined: Sun Mar 21, 2010 11:04 pm

Odg: Ugovorno poslovno pravo

Post by iron_zorro » Sun Mar 21, 2010 11:14 pm

najbolje je učiti iz one veće skripte...knjiga se ne može ni kupiti na našem faxu, a mislim da je nema ni u biblioteci!!!

keno_sa
Posts: 218
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:52 pm

Odg: Ugovorno poslovno pravo

Post by keno_sa » Thu Jun 10, 2010 3:54 pm

Molim kolegice i kolege koji su izlazili na ispit iz Ugovornog poslovnog prava 10.06.2010. da napisu pitanja koja su ima bila. Hvala!

Đana
Posts: 11
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:51 pm

Odg: Ugovorno poslovno pravo

Post by Đana » Thu Jun 10, 2010 4:36 pm

1.nebitni element kod ugovora u prodaji
2.pravni rezim pregovora u BIH
3. razlike kod ugovora o posredovanju i zastupanju
4. pojam akcepta kod mjenicnog prava

keno_sa
Posts: 218
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:52 pm

Odg: Ugovorno poslovno pravo

Post by keno_sa » Mon Jun 28, 2010 5:05 pm

da li se uci sva materija iz ugovornog poslovnog prava ili postoje neke lekcije za koje je prof rekla da ne treba uciti?

selmastar
Posts: 2
Joined: Wed Jun 16, 2010 6:22 am

Odg: Ugovorno poslovno pravo

Post by selmastar » Mon Jun 28, 2010 10:00 pm

moze li molim vas, neko napisati jos neko pitanje koje bude na ispitu? :)

Studentica.4
Posts: 2
Joined: Tue Apr 06, 2010 9:37 pm

Odg: Ugovorno poslovno pravo

Post by Studentica.4 » Thu Jul 01, 2010 9:55 pm

Meni je dosla grupa

1.pojam i vrste ambalaže
2.vrijeme i mjesto isporuke robe kod ugovora o prodaji
3.pojam,prava i obaveze kod ugovora o skladištenju
4.mjenične tužbe
5.pojam i vrste hartija od vrijednosti

Da li jos neko moze napisati neku grupu iz ovog predmeta jer je poznato da ponavlja grupe:)

_Principessa_
Posts: 14
Joined: Mon Nov 16, 2009 1:48 pm

Odg: Ugovorno poslovno pravo

Post by _Principessa_ » Sat Aug 21, 2010 5:40 pm

Da li bi neko mogao da napise koje lekcije se ne uce iz ovog predmeta?

Post Reply

Return to “IV godina”