PFSA: Pravo privrednih društava

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
GrandMaster
Posts: 75
Joined: Tue Apr 14, 2009 12:53 am

Odg: Pravo privrednih društava

Post by GrandMaster »

po X-ti put.... moze li se izaci na parcijalu ako nije ociscena 3.god?  Do koje str se uci tacno ?

BosnaSa
Posts: 35
Joined: Mon Sep 07, 2009 10:16 am

Odg: Pravo privrednih društava

Post by BosnaSa »

Mozes se izaci na parcijalu bez ciste 3 godine,parcijala je do 231 str (do drustva kapitala).

Napoleon
Posts: 49
Joined: Sat Aug 08, 2009 12:09 am

Odg: Pravo privrednih društava

Post by Napoleon »

Moze li neko napisati da li je ova skripta rađena po knjizi poslovno pravo i da li se moze po skripti poloziti???hvala

riki rubio
Posts: 70
Joined: Fri Feb 27, 2009 1:43 pm

Odg: Pravo privrednih društava

Post by riki rubio »

gdje se moze nabaviti skripta za ovaj predmet,jer koliko vidim nema je u skriptarnici

jenny
Posts: 145
Joined: Fri Feb 27, 2009 2:21 pm

Odg: Pravo privrednih društava

Post by jenny »

[quote="BosnaSa"]
Mozes se izaci na parcijalu bez ciste 3 godine,parcijala je do 231 str (do drustva kapitala).
[/quote]

je li ovo sigurno da je parcijala do drustva kapitala ? jer sam ja cula da je do drustva lica, pa samo da provjerim....

Dado
Posts: 298
Joined: Wed Feb 17, 2010 6:00 pm

Odg: Pravo privrednih društava

Post by Dado »

ja kolko se sjecam ona rece do 171 st da je parcijala ,ali treba je pitat u petak svakako akoo moze iz bajrama da nam pomjeri.
Last edited by Dado on Wed Oct 27, 2010 5:56 pm, edited 1 time in total.

BosnaSa
Posts: 35
Joined: Mon Sep 07, 2009 10:16 am

Odg: Pravo privrednih društava

Post by BosnaSa »

Ja nisam bila sad u petak na predavanjima, mozda je tada skratila do 171 str.ali je bila rekla do 231str. pretprosli petak!  :D
Rekla je da nemamo 29.10 predavanja zbog ispita,osim ako i to nije mjenjala :D
Last edited by BosnaSa on Wed Oct 27, 2010 11:30 pm, edited 1 time in total.

GrandMaster
Posts: 75
Joined: Tue Apr 14, 2009 12:53 am

Odg: Pravo privrednih društava

Post by GrandMaster »

Ima li do sad neko PROVJERENU informaciju, jel' do 171. ili do 231. str. parcijala i, da li neko ima skriptu u el. formi?

Dado
Posts: 298
Joined: Wed Feb 17, 2010 6:00 pm

Odg: Pravo privrednih društava

Post by Dado »

I za skriptu je pricala,da ako osjeti prizvuk skripte da nece valjat,jer je nekom nasla neku skriptu sad sta je time mislila ne znam.

Madelaine
Posts: 53
Joined: Sat Oct 10, 2009 9:46 am

Odg: Pravo privrednih društava

Post by Madelaine »

Ovako, što se tiče do koje strane se treba učiti, ja sam joj prišla s tim pitanjem već poslije prvih predavanja jer niko nije sigurno znao, niti je ona bila 100 % sigurna dokle tačno treba. U prvi mah je zaista rekla do Društva kapitala, pa su neki od nas rekli kako je to užasno puno za prvu parcijalu... pa je ona kasnije rekla, a i meni lično, kao  - Do društva lica ćemo sigurno doći ( misli sa predavanjima ), a od te glave ćemo učiti onoliko koliko ona stigne ispričati na časovima... Eh sad, s obzirom da sutra vjerovatno nećemo imati jer je ispit i da imamo samo još jedan čas prije parcijale ( koju sigurno možemo pomjeriti na našu inicijativu, jer je ona rekla - KAD vama odgovara ), fakat mislim da će jedva stići i do Društva lica da ispredaje, osim ako nije razvila neku posebnu tehniku  :)

Post Reply

Return to “IV godina”