PFSA: Osnovi prava intelektualnog vlasništva

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
miamia
Posts: 120
Joined: Tue Nov 10, 2009 11:08 pm

Odg: Osnovi prava intelektualnog vlasništva

Post by miamia »

A da li ce biti hipotetickih slucajeva na integralnom ispitu u januaru ?

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Osnovi prava intelektualnog vlasništva

Post by Legally Blonde »

@miamia - Da ste pogledali stranicu ispred vidjeli biste da je ass. poslala i to da će biti hipotetički slučaj.

Da citiram:  "Struktura testa: hipotetički slučaj (primjena obavezne metodologije analize

hip. slučajeva!) i jedno teoretsko pitanje..."

Počinte više čitati...a ne samo pitati.

miamia
Posts: 120
Joined: Tue Nov 10, 2009 11:08 pm

Odg: Osnovi prava intelektualnog vlasništva

Post by miamia »

Pa shvatila sam da ce na parcijalnom ispitu biti hipoteticki slucaj , i to nisam ni pitala , ja sam pitala za integralni ispit, jer kako sam shvatila do sad na integralnom ispitu nije bilo hipotetickih slucajeva , vec su pitanja bila tipa , dopuni ,zaokruzi i sl. (izvor: ovaj forum ) ?
Last edited by miamia on Fri Feb 04, 2011 4:20 pm, edited 1 time in total.

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Osnovi prava intelektualnog vlasništva

Post by Legally Blonde »

Kolegice, uzvičnike ostavite negdje gdje se oni tolerišu.  Hvala. :f035:

miamia
Posts: 120
Joined: Tue Nov 10, 2009 11:08 pm

Odg: Osnovi prava intelektualnog vlasništva

Post by miamia »

Ja mislim da sam 4 gore navedene stavke maksimalno ispostavala, od 65 postova na ovu temu , niko nije postavio pitanje koje sam ja postavila .

Ispricavam se Vama kolegice Legally Blonde , sto sam uopce postavila pitanje i obecavam da to necu vise ciniti , jer nema potrebe da Vam dajem povoda i prostora da Vi isticite svoj autoritet bez opravdanih razloga .

lela
Posts: 61
Joined: Thu Mar 12, 2009 11:45 pm

Odg: Osnovi prava intelektualnog vlasništva

Post by lela »

Da li neko ima jos neke primjere sa vjezbi ? Hvala

Wanna be advokat
Posts: 8
Joined: Tue Jun 01, 2010 6:25 pm

Odg: Osnovi prava intelektualnog vlasništva

Post by Wanna be advokat »

Koliko vidim ova skritpa iz skriptarnice ne moze se koristiti za ovaj predmet, zna li neko ima li kakva druga, nesto novo ili se mora sve iz knjige? :D

irma
Posts: 52
Joined: Wed Mar 11, 2009 12:07 am

Odg: Osnovi prava intelektualnog vlasništva

Post by irma »

molim vas da mi neko odgovori na sljedece...
asistentica je rekla da je negdje na epravo.ba stavila obavijest u vezi sa testom sa wipo.org tj. da na pitanja sa testa treba odgovoriti na nasem jeziku i u skladu sa nasim zakonom i donijeti asistentici.
Initeresuje me gdje je na forumu ta obavijest i koji je rok za predaju urađenog testa?
Hvala vam  :)

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Osnovi prava intelektualnog vlasništva

Post by Dama Pikova »

Kolegice Irma ta informacija je napisana na prethodnim stranicama ove teme i ovdje: http://epravo.ba/forum/http://stu ... ic.php?t=8

Bez namjere da se iko osjeti uvrijeđenim, ali da unaprijed spriječim moguću praksu da svaki student ponaosob pita gdje može naći te i te informacije koje je ass proslijedila na naš mail, SVE INFORMACIJE POSTAVLJAMO I ĆEMO POSTAVLJATI NA PREDMETNU TEMU I NA OGLASNU PLOČU.
Molim vas obratite pažnju na to.

irma
Posts: 52
Joined: Wed Mar 11, 2009 12:07 am

Odg: Osnovi prava intelektualnog vlasništva

Post by irma »

kolegice moguce da sam ja corava  :D ali jedino sto ja vidim jeste rok koji je prosao i koji je bio za podnosenje registration form.. a to nije ovo sto ja pitam.. i ostalo su informacije za test 08.12 tj. ispit i to opet nije ovo sto ja pitam...
ugl nebitno pitat cu sutra ass hvala u svakom slucaju  ;)

Post Reply

Return to “IV godina”