PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Salinea_Tz
Posts: 30
Joined: Sun Aug 30, 2009 3:27 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Salinea_Tz »

Na koji načim bi mogla stupiti u kontakt s prodekanesom Zinkom Grbo ? Mail sam poslala, ali odgovora nema.  :( Pregledaju li oni uopšte mail ??

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Dama Pikova »

Nama je odgovarala baš u roku, ali pisali smo u ime portala upite oko rokova.
Ne znam da li odgovara studentima pojedinačno.

Salinea_Tz
Posts: 30
Joined: Sun Aug 30, 2009 3:27 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Salinea_Tz »

[quote="Dama Pikova"]
Nama je odgovarala baš u roku, ali pisali smo u ime portala upite oko rokova.
Ne znam da li odgovara studentima pojedinačno.
[/quote]

Hvala puno na odgovoru.
Ma ne bi bio fer da ne odgovori. Radi mi se o upisu ocjene, i sad sam bas u dilemi sta da radim i kako. Valja mi onda prekosutra zapucati za Sarajevo pa je ganjati po fax-u.  :(

Renne
Posts: 86
Joined: Thu Sep 24, 2009 9:06 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Renne »

Ona zaista odgovara na mail.Svaki put kada sam je pitala za rokdobila sam odgovor.Jedino ako je nema ili je nesto drugo u pitanju onda moze da kasni sa odgovorom. Barem iz moga iskustva. U svakom slucaju mozes da ponovis mail.

Salinea_Tz
Posts: 30
Joined: Sun Aug 30, 2009 3:27 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Salinea_Tz »

hvala vam punoo.  :)  Poslala sam joj i drugi mail, pa sad mi ostaje samo da se  :moli: da odgovori do 2.10.

crazy
Posts: 406
Joined: Mon Mar 16, 2009 12:03 am

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by crazy »

[quote="Salinea_Tz"]
hvala vam punoo.  :)  Poslala sam joj i drugi mail, pa sad mi ostaje samo da se  :moli: da odgovori do 2.10.
[/quote]
nazovi  je na telefon u  njen  kabinet fino joj objasni  da  nisi  iz  sarajeva  i mislim da  ce  ce  ti  reci  sta  iam u tome  lose

Salinea_Tz
Posts: 30
Joined: Sun Aug 30, 2009 3:27 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Salinea_Tz »

[quote="crazy"]
[quote="Salinea_Tz"]
hvala vam punoo.  :)  Poslala sam joj i drugi mail, pa sad mi ostaje samo da se  :moli: da odgovori do 2.10.
[/quote]
nazovi  je na telefon u  njen  kabinet fino joj objasni  da  nisi   iz  sarajeva   i mislim da  ce  ce  ti   reci  sta  iam u tome  lose
[/quote]

Evo samo da javim da je odgovorila na mail.  :f040: Dobro je, dakle neću zakasniti.  (H)

poker
Posts: 78
Joined: Wed Sep 09, 2009 12:26 am

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by poker »

Moze li mi neko od kolega koji studiraju po starom rezimu javiti postoji li neka posebna procedura uzimanja izbornog predmeta??
Prvi put upisujem cetvrtu godinu pa me interesuje moram li naznaciti posebno izborni predmet ili se prijavljuje kada dođe vrijeme za to kao i svi ostali predmeti???

hvala unaprijed :)

Swatch83
Posts: 478
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:47 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Swatch83 »

Upišeš naziv predmet u index gdje se upisuju i svi ostali predmeti sa 4 godine,a to isto uradiš i na onom zelenom formularu pri upisu,znači naziv predmeta i predmetnog profesora.To je sva procedura:) I ja sam lani mislila šta ću i kako ću,otišla do studentske i pitala,žena me blijedo pogledala i rekla ovo što sam i ja ovdje napisala:)Sretno:) :d045:

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Legally Blonde »

Eto, ipak  je odgovorila na vrijeme.  (H)
I da zamolim.... KO PRVI U PON. VIDI NEKO OBAVJESTENJE ZA ROKOVE NEKA JAVI... (5.10.) (rek :f055:

Post Reply

Return to “IV godina”