PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
student95
Posts: 63
Joined: Sun Sep 13, 2015 10:10 pm

Odg: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by student95 »

ako si dobio sve potpise sa 4. godine onda ne bi trebao placati upisninu naredne akademske godine..ti si apsolvent onda..


______________________________

http://www.:cenzura:/
http://:cenzura:/

bolestan
Posts: 265
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:20 pm

Odg: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by bolestan »

Trebaju li apsolventi ovjeriti semestar?

kp500
Posts: 623
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:16 pm

Odg: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by kp500 »

Moze li se nesto uraditi do septembra po pitanju vezanih predmeta. Naime, obligacije II su vezane gotovo za sve predmete, a najkasnije su 12 tako da nova bolonja prakticno ne moze nista izaci iz IV godine u septembru. Zaista ovo nema smisla. Hajde sto su vezali sve za obligacije mada je i to nigdje veze, ali sada njih postave najkasnije da se ne moze izaci. Kao da je to nekome u interesu

Dincica_
Posts: 949
Joined: Sun Oct 07, 2012 5:48 pm

Odg: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by Dincica_ »

Mislim da se po tom pitanju ne moze nista uraditi. Mi koji smo sad cetvrta godina pokusali smo, ali nam je dekan rekao da on nema nista s tim, i da mi na pfsa, pa ni na jednom faxu u Sa nemamo mogucnost da pratimo te rokove za vezane predmete, te da nemamo takav program koji bi nam to omogucio. Naravno pokusajte opet, ali tako je i kod nas nazalost bilo.

DeDe
Posts: 864
Joined: Fri Oct 29, 2010 4:37 pm

Odg: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by DeDe »

sta apsolventi moraju platiti i koliko rokova apsolventi imaju

Dincica_
Posts: 949
Joined: Sun Oct 07, 2012 5:48 pm

Odg: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by Dincica_ »

Apsolventi imaju svaki skoro mjesec neke rokove. Mislim da placaju po ispitu 100KM, ali ako grijesim neka me neko ispravi.

DeDe
Posts: 864
Joined: Fri Oct 29, 2010 4:37 pm

Odg: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by DeDe »

zar se ne placa issss samo i biblioteka???

elm@
Posts: 269
Joined: Tue May 03, 2011 7:15 pm

Odg: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by elm@ »

[quote="kp500"]
Moze li se nesto uraditi do septembra po pitanju vezanih predmeta. Naime, obligacije II su vezane gotovo za sve predmete, a najkasnije su 12 tako da nova bolonja prakticno ne moze nista izaci iz IV godine u septembru. Zaista ovo nema smisla. Hajde sto su vezali sve za obligacije mada je i to nigdje veze, ali sada njih postave najkasnije da se ne moze izaci. Kao da je to nekome u interesu
[/quote]

Ne znam kada će im proraditi i (hoće li ) onaj prijedlog da i nova bolonja ima 2 roka u septembru. To bi nas moglo izvući ako se ostvari. Pitanje: možemo li mi sa kolizije pisati neku molbu da polažemo izborni sa IV u januaru tako da ne čekamo čitavu godinu.

dominion
Posts: 293
Joined: Sun Dec 19, 2010 3:12 pm

Odg: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by dominion »

Kolegice od koga ste culi za taj prijedlog da i Nova bolonja ima 2 roka u septembru, jel to USP planira zvanicno traziti na nekoj od narednih sjednica NNV-a? Mada cudo treba da se desi da to odobre  :h055:

elm@
Posts: 269
Joined: Tue May 03, 2011 7:15 pm

Odg: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by elm@ »


Post Reply

Return to “IV godina”