PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
a3pa
Posts: 303
Joined: Mon Oct 12, 2009 1:58 pm

Re: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by a3pa »

Apsolvent sam do septembra.Ukoliko ne uspijem poloziti ispite koji su mi ostali, kakva je procedura dalje? U kojem mjesecu  polazem?placa li se ista?nova sam bolonja

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Re: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Jel istina da prof. Zdravko Grebo ide u penziju sad poslije oktobra, pisalo u avazu?Ko dolazi poslije njega zna li se?

Breskvicca
Posts: 222
Joined: Sun Nov 27, 2011 8:05 pm

Re: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by Breskvicca »

pozdrav... prebacila bih se sa Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu na Univerzitet Dzemal Bijedic u Mostaru... zanima me da li postoji velika razlika predmeta...tacnije, zbog obligacija...pa me zanma koliko se predmeta moze prenijeti na cetvrtu godinu ...i koliko ukupno ima ispita na cetvrtoj godini. ?? Da li je nek'o vec bio u slicnoj situaciji...bila bih zahvalna na odgovoru.. Hvala

anela21
Posts: 264
Joined: Thu Sep 02, 2010 11:24 am

Re: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by anela21 »

prodajem knjige, intelektualno i poslovno pravo, ukoliko neko zeli nek se javi.

gija
Posts: 79
Joined: Fri Jan 14, 2011 10:38 pm

Re: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by gija »

Prošle godine sam koliziono upisala neke predmete s četvrte godine, a sad bi trebala upisati četvrtu :D
Vanredan sam student. Zanima me moram li prilikom popunjavanja papira za upis upisati i predmete koje sam već položila? I da li ponovo plaćam komleptan iznos školarine?

marelica
Posts: 72
Joined: Tue Sep 28, 2010 2:55 pm

Re: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by marelica »

Da li neko prodaje knjige za IV godinu?

jagodica
Posts: 213
Joined: Fri Nov 19, 2010 8:39 pm

Re: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by jagodica »

Molim vas lijepo, da li neko moze da napise kakva je situacija kada se po prvi put obnavlja IV god odnosno kad se upisuje po drugi put...sticemo status apsolvetna ali kakva su pravila po pitanju ispitnih rokova, upis i to? Ukoliko neko zna tacno bila bih zahvalna ukoliko napise  :k835:  Hvala unaprijed  :d055:

Nejla
Posts: 165
Joined: Sat Oct 09, 2010 2:27 am

Re: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by Nejla »

Moze li neko napisati vezane predmete za Obligacije-posebni dio i koji su u I a koji u II semestru? (Ne moze se vise otvoriti dokumenat o vezanim predmetima)

mido117
Posts: 312
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:36 am

Re: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by mido117 »

pozz da li studenti koji produzavaju apsolventski staz moraju prilikom upisa ponovo i za osiguranje i ostalo i koliko se placa najvise ?

No Name
Posts: 131
Joined: Sun Oct 18, 2009 2:56 pm

Re: PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by No Name »

Da li je moguce uplatiti skolarinu na rate? Hvala!

Post Reply

Return to “IV godina”