PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
niho k.
Posts: 131
Joined: Thu Oct 03, 2013 9:38 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by niho k. »

Da nisam imao sa pojedinim od ćuvara loša iskustva,ne bi bio tako opširan,jer dolazi navećer kolega iza 6 sati...Kako vidom ovdje najbolje ništa ne pisati i povući se skroz..dosta je više napada. Želiš pomoći pa ti onda naprave problem..sad ću vidjeti kako ovo ide da se odjavim,ovo je u dva dana  drugi napad  na mene bez razloga...!Dosta ni je da sebi bez razloga stvaram glavobolju,ja znam kome i gdje se obračam kad je potrebno,ne treba mi više ovo,ja samo pomažem kolefgama,al izgleda ne valja to nekom smeta,zbogom!1

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by MarcusTulliusCicero »

Kakav napad? :D Ti se izgleda na svakoj temi sa nekim posvađaš. Opusti se, ovo je forum, prilikom registracije si prihvatio Uslove korištenja, a to između ostalog podrazumijeva da si svjestan da ćeš ovdje pročitati i mišljenja koja su u suprotnosti sa tvojima mišljenjem i uvjerenjima. Hajde da tako piše neko na temi prve godine, ali na četvrtoj...

Kako god, ako ti ovo stvara glavobolju, široko ti polje internetsko. Ovdje nemoj širiti nervozu. :d055:

niho k.
Posts: 131
Joined: Thu Oct 03, 2013 9:38 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by niho k. »

Bolje se ugledaj na kolegicu Nejra4 i još neke,nego što uopšteno pametuješ.Suprotno mišljenje je suprotno,a zadiranje u moj način rada i spominjanje logora je za mene napad kad me vežeš sa tim,i znaći ti si se umiješao u moja pravo da odgovorim vrjeđajući me i stvarajuči nervozu.!Hajd me istjeraj kad širim nervozu,ništa ne znam,nisam ništa doprineo forumu,hajde pošto širim nervozu po pravilima foruma de me izbaci ti stručnjak.Imaš pravo,a onda čemo dalje da vidimo drugim putem gdje sam ja širio netvozu,povrijedio pravila i slično.

endless
Posts: 277
Joined: Thu Mar 29, 2012 2:11 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by endless »

Niho, mozda si malo nervozan zbog ispita, smiri se. Niko te ne napada.

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by MarcusTulliusCicero »

Da sam htio da te banujem to bih davno učinio. Kao što kolega reče, smiri se. :)

Ako ti nešto nije jasno imaš privatne poruke, a ovdje na temi samo o studiju i ispitima. :d055:

anastasia84
Posts: 182
Joined: Fri Apr 22, 2011 3:35 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by anastasia84 »

Može li mi neko objasniti u vezi pomjeranja ovih rokova jun-jul jel da brojimo subote i nedelje da li je ovo istina uopšte može li potvrđena informacija ima li ista na faxu hvala

endless
Posts: 277
Joined: Thu Mar 29, 2012 2:11 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by endless »

Ako ti je ispit npr. u cetvrtak, samo ga pomjeri za cetvrtak sljedece sedmice i sve tako. Izdato je sluzbeno obavjestenje o tome tako da bi se svi profesori trebali pridrzavati.

Minerva
Posts: 475
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:06 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by Minerva »

Da li je moguce imati ispit u nedjelju?

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by MarcusTulliusCicero »

Zakonski nije, ali u praksi jeste.

Minerva
Posts: 475
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:06 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by Minerva »

:Dhvala na brzom odgovoru.

Post Reply

Return to “IV godina”