PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Enchy_Sa
Posts: 156
Joined: Tue Apr 06, 2010 8:20 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by Enchy_Sa »

Hvala.

ara hadzic
Posts: 17
Joined: Sat Sep 28, 2013 10:06 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by ara hadzic »

Moze li mi neko reci koje predmete s cetvrte godine mozemo polagati ako nismo polozili obligacije (stari sistem)

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Bila je ovdje negdje lista vezanih predmeta, zamoli nekog od moderatora da ti je postavi...

anela21
Posts: 264
Joined: Thu Sep 02, 2010 11:24 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by anela21 »

Ja se izvinjavam sto ovdje pisem, ali jedino tako mogu dobiti odgovor. Da li je neko slucajno radio na trecoj iz Evropskog privatnog prava seminarski na temu Najznacajniji predstavnici humanizma i njihova djela. Ako jeste nek mi se javi u inbox, castit cu ga :)

anastasia84
Posts: 182
Joined: Fri Apr 22, 2011 3:35 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by anastasia84 »

[quote="aidaim"]
Bila je ovdje negdje lista vezanih predmeta, zamoli nekog od moderatora da ti je postavi...
[/quote]
Kolegice ove možeš polagati
KRIMINOLOGIJA SA PENELOGIJOM- izborni
TEORIJA PRAVA
ENGLESKI JEZIK
UPRAVNO PRAVO

niho k.
Posts: 131
Joined: Thu Oct 03, 2013 9:38 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by niho k. »

Kolegice Anastasia samo Izborni da napišete je dovokjno.da ne shvate pojedini da je izborni samo Kriminologija sa penologijom(što je faktički 2 predmeta,dva izlaska na ispite,dva profesora)jer ima ih još,ne znam tačno,kod mene je Nauka o Upravljanju..Izvanjavam se na ispravci i sugestiji,al vidim da mnogi ne čitaju ni ono što se napiše a komoli da tumače kako treba,i mnogi neznaju elementarne stvari šta se same procedure studiranja tiče....Odgovor na nešto bude post ili dva više,gore,a ono opet pita isto...,i tako..ovo ovdje je prava pomoć za spremanje ispita,ko ne ide na predavanja,daleko je i slično,pod uslovom da isčitaš oblast koja te zanima godinu do dvije unazad..!

konjic
Posts: 38
Joined: Thu Feb 14, 2013 10:31 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by konjic »

Kolega,na žalost, potpuno ste u pravu. Mnogo je ovdje pogrešnih ili polovično tacnih Informacija, a mnogima od nas ovo je jedini izvor informacija.Zalosno, ali čak i nazivi samih predmeta se ponekad pogrešno pišu (penelogija....)a da ne spominjem mnogo važnije stvari.  :(

niho k.
Posts: 131
Joined: Thu Oct 03, 2013 9:38 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by niho k. »

Ma nisam mislio pametovati niti nekoga uvrijediti,samo se,da bi stekao se neki dojam o nečemo što nekoga zanima,moraš da pređeš komplet tu oblast unazad makar godinu,i da uključiš mozak,ovo nam je velika olakšica,maltene nezamjenjiva,al moramo koristiti i ostala svoja znanja,mozak,literaturu...!!

ara hadzic
Posts: 17
Joined: Sat Sep 28, 2013 10:06 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by ara hadzic »

Hvala anastasia

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Malo je rano da pitam al interesuje me ako neko zna, kad otprilike bude apsolventski majski rok, jel sredinom maja, da se mogu organizovat sto se tice ucenja?

Post Reply

Return to “IV godina”