PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
reina
Posts: 71
Joined: Wed Sep 09, 2009 2:30 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by reina »

Moze li mi neko reci koliko ectsa nose : filozofija prava, penologija, medjunarodno finansijsko pravo i pravo privrednih drustava? hvala unaprijed! :)

Diesel
Posts: 644
Joined: Sat May 23, 2009 8:05 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by Diesel »

cula sam neke price da redovni studenti ne placaju koliziju odnosno oni koji su vec uplatili bit ce im vracen novac ?
i mozemo li polagati upravu bez polozenih obligacija ima li negdje zvanicna odluka od strane fakulteta da znamo pozz

svrco
Posts: 27
Joined: Mon Nov 01, 2010 10:59 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by svrco »

upis?  jel ima jos studenata koji nisu zavrsili

Simone de Beauvoir
Posts: 2
Joined: Mon Nov 11, 2013 9:02 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by Simone de Beauvoir »

Hello,

ovo pitanje sam prvo postavila na opstu diskusiju Univerziteta, ali posto nisam dobila odgovor, evo postavljam pitanje i ovdje jer mislim da kolege s cetvrte godine imaju najvise znanja i iskustva.

Dragi moji,

da li znate da li na nasem fakultetu postoji mogucnost ubrzanog polaganja predmeta? Tacnije da li postoji neka mogucnost da vandredno izadjes sve predmete trece i cetvrte godine, npr? Znaci, ukoliko imam zelju da polazem vise godina samo u jednom roku da li se to moze izvesti na Pravnom fakultetu u Sarajevu?

Nadam se da cu ovdje dobiti odgovor. I izvinite posto pitanje nije bas vezano striktno za cetvrtu godinu.


Lijep pozdrav

anchy12
Posts: 52
Joined: Fri Nov 12, 2010 1:45 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by anchy12 »

Molim vas neka mi neko odgovori koji je najbolja literatura za intel.vlasnistva?! I gdje kupiti?? LP

bambi_88
Posts: 367
Joined: Wed Sep 23, 2009 11:19 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by bambi_88 »

Autor je Slobodan Marković, Pravo intelektualne svojine, 2007. Morića han, HSK, kopirnica preko puta fakulteta, I kat Pravnog fakulteta biraj  :d055:

sabina858
Posts: 34
Joined: Mon Sep 02, 2013 3:44 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by sabina858 »

Simone de...
Mislim da odgovor na svoje pitanje neces dobiti ni ovdje,ne zato sto studenti ne zele da ti odgovore nego zato sto ne znaju odgovor.Tesko da je neko cuo za takav primjer.Najbolje bi ti bilo da odes do studentske sluzbe i pitas to sto te interesuje.Vjerujem da ce ti oni dati pravi odgovor.Pozz

endless
Posts: 277
Joined: Thu Mar 29, 2012 2:11 pm

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by endless »

Jedva su nam odobrili koliziju (koja je valjda na tragu toga), tako da sam siguran da nema nista od "ubrzanog polaganja predmeta".

svrco
Posts: 27
Joined: Mon Nov 01, 2010 10:59 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by svrco »

Sta je s upisom ima li vas jos koji nisu uplatili??? ...ove sedmice placam upis...nadam se da me nece odbiti... i prosle godine sam u novembru platila nije bilo problema, nadam se da nece ni sad .... ????

YoDona
Posts: 319
Joined: Sat Sep 12, 2009 10:00 am

PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by YoDona »

kolege,jesu li poznati decembarski  apsolventski rokovi iz obligacija? hvala

Post Reply

Return to “IV godina”