PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Salinea_Tz
Posts: 30
Joined: Sun Aug 30, 2009 3:27 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Salinea_Tz »

Nažalost istina je da u Tz profesor Huso više neće biti.  :( Za sada se još ne zna koji će prof doći.

Salinea_Tz
Posts: 30
Joined: Sun Aug 30, 2009 3:27 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Salinea_Tz »

Da li neko zna gdje mogu nabaviti knjigu "Kriminologija s penologijom" od prof.Borislava Petrovića ??

Pitala sam danas u našoj studentskoj da li imaju tu knjigu pa kaže da nemaju. Sad ne znam gdje je nabaviti kako bi spremila ispit.

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Legally Blonde »

Jesi li gledala u Libris Iuris na 1. spratu gore kod sale prostorija USP-a? Trebalo bi biti..
A ako nema tu, onda u Buybook-u ima 99%.

Salinea_Tz
Posts: 30
Joined: Sun Aug 30, 2009 3:27 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Salinea_Tz »

Ma problem je kolegice sto sam ja u Tuzli. Kod nas u studentskoj nemaju. U kopirnici u gradu gdje inace imaju sve skripte i knjige, čuli su da ima Kriminologija s penologijom upravo od prof. Petrovica ali je ni oni nemaju.

Pronasla sam sad na netu broj od buybook-a pa cu ih nazvati da vidim imaju li oni i imaju li gdje ispostavu i u Tz.

Ako ko šta sazna u međuvremenu, zamolila bih da napiše.

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by Legally Blonde »

Možda ti je najjednostavnije ako ima nekog prijatelja-rođaka-prijateljicu koja studira u SA da joj /mu poalješ novac i da ti kupi...

goggo
Posts: 37
Joined: Sat Aug 29, 2009 1:18 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by goggo »

Ne znam je li ovo prava tema, ali hajde svakako cu pitati a administratori neka mi oproste.

Trebam jedan savjet, s obzirom da su mi ostale Obligacije posebni dio i njih smatram da sam naucio, moze li mi neko preporuciti sta jos da uzmem da ucim.

P.S. Vanredan sam student.

mecoberbo
Posts: 89
Joined: Tue Aug 11, 2009 6:03 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by mecoberbo »

filozofija prava ili medjunarodno finansijsko to je najlakse u 7. semestru ja mislim. Imam i ja pitanje, zna li ko kad krecu potpisi jel iduce sedmice ili tek iza nove g?

lala
Posts: 28
Joined: Sat Sep 12, 2009 12:47 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by lala »

[quote="mecoberbo"]
filozofija prava ili medjunarodno finansijsko to je najlakse u 7. semestru ja mislim. Imam i ja pitanje, zna li ko kad krecu potpisi jel iduce sedmice ili tek iza nove g?
[/quote]

Već su počeli neke prošle sedmice (ali se mogu dobiti i ove), idi na  predavanja ove sedmice...

Da azuriram info: potpisi kod Jahića su 11.1. u 13h, iz poslovnog 4.1. u 12h
Last edited by lala on Mon Dec 21, 2009 9:59 pm, edited 1 time in total.

mecoberbo
Posts: 89
Joined: Tue Aug 11, 2009 6:03 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by mecoberbo »

hocel se moc potpisi dobit iza nove godine ako fulam ove sedmice neke, npr. vec sam propustio omanovica.

lala
Posts: 28
Joined: Sat Sep 12, 2009 12:47 pm

Odg: Četvrta godina | Opća diskusija

Post by lala »

[quote="mecoberbo"]
hocel se moc potpisi dobit iza nove godine ako fulam ove sedmice neke, npr. vec sam propustio omanovica.
[/quote]

Ne znam sto ne bi moglo, pogotovo kod Omanovića, on je bas skroz ok.

Post Reply

Return to “IV godina”