PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Nejraaa
Posts: 380
Joined: Fri Dec 31, 2010 8:06 am

Odg: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by Nejraaa »

ima li ovdje iko s 4. godine da je isao na vjezbe i predavanja?  :P

SABINI
Posts: 249
Joined: Tue Jun 22, 2010 1:00 pm

Odg: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by SABINI »

kad pocinje prijava ispita za drugi septemb.rok?????????

ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by ClEoPaTrA »

[quote="Nejraaa"]
moze li mi neko napisati na koja predavanja i vjezbe s 4. godine je korisno ici? imali negdje da se trazi prisustvo i to? hvala puno.
[/quote]

Poštovana kolegice,
teško je sugerirati nekome na koja predavnja ići ili ne, jer je to sve individualno. Predavanja iz izbornih predmeta su veoma bitna, jer sam dolazak vam je sastavni dio ocjene. Također, moja preporuka vam je da idete na vježbe iz Osnova intelektualnog vlasništva, jer Mr. ass. Iza Razija Mešević ima fantastične vježbe, a pored toga što su korisne za utvrđivanje i brže savlađivanje gradiva, donose dodatne bodove za konačnu ocjenu. Predavanja iz MPP-a su korisna za one studente koji redovno uče i mnogo lakše je na taj način položiti ispit, jer profesor na predavanjima radi mnoge primjere, koji su na ispitu veoma teška pitanja za položiti. Iskreno, nema velike koristi od vježbi iz Filozfije prava, jer je to jedan od najlakših predmeta na četvrtoj godini, ali ass.Damir Banović obrađuje veoma atraktivne teme kroz različite oblike debata, pa to dođe kao neki vid relaksacije. Ako želite izaći na predrok kod prof. Mehmeda Jahića i svakako odmah položiti taj predmet, preporučujem vam odlazak na predavanja. Ako se budem sjetila još nečeg bitnog, editirati ću post. Lijep pozdrav ;)

toxic
Posts: 56
Joined: Thu Sep 30, 2010 8:50 am

Odg: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by toxic »

Moze li me neko posavjetovati?
Upis zadnje ocjene mi 16-tog, a konkurs otvoren do 14-tog. Sta se moze uraditi?

ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by ClEoPaTrA »

Bilo što je teško reći jer skoro sve osobe koje su predale zahtjev za uvjerenje 8.7. ili 15.7. još nikad nisu dobile uvjerenje...Morate pokušati, napisati neku molbu i tražiti informacije na studentskoj službi...

toxic
Posts: 56
Joined: Thu Sep 30, 2010 8:50 am

Odg: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by toxic »

Hvala puno!

jenny
Posts: 145
Joined: Fri Feb 27, 2009 2:21 pm

Odg: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by jenny »

Meni su na studentskoj rekli da nece biti problem predati bez uvjerenja a teta danica kaze da ne mogu predati bez uvjerenja..tako da... ne zna se ni ko pije ni ko placa...

SABINI
Posts: 249
Joined: Tue Jun 22, 2010 1:00 pm

Odg: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by SABINI »

Molim vas, da li neko zna kad je prijavaaaa za drugi sept.rok?????Unaprijed zahvalna ;)

ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by ClEoPaTrA »

Sve informacije u vezi prijave ispita dobiti ćete na vrijeme. Bez brige ;)

nadjaibis
Posts: 216
Joined: Wed Jan 27, 2010 3:58 pm

Odg: Četvrta godina | Opšta diskusija

Post by nadjaibis »

ja sam upravo prijavila ispite za II termin...na isss je otvorena aplikacija.. :d055:

Post Reply

Return to “IV godina”