Peticija studenata Pravnog fakulteta za produženje roka studiranja po starom sis

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
LejlaPr
Posts: 25
Joined: Thu Jan 29, 2015 9:01 am

Peticija studenata Pravnog fakulteta za produženje roka studiranja po starom sis

Post by LejlaPr »

Drage kolege,napravili smo i peticiju.

Izvolite potpisati  :)

http://www.onlinepeticija.com/peticija_ ... _-pravni_f

Molim vas da se odazovete u sto vecem broju,dijelite ovo putem facebooka ostalim kolegama ili na bilo koji nacin...samo je bitno da bude veci odziv!

NANA
Posts: 10
Joined: Mon Jan 04, 2010 2:19 pm

Peticija studenata Pravnog fakulteta za produženje roka studiranja po starom sis

Post by NANA »

Molim Vas može li neko napisati kad počinju rokovi za stari sistem, junsko-julski i septembarski rok  ( i i II) termin. Na ovoj novoj stranici Pravnog fakulteta nema.

Hvala,

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

Peticija studenata Pravnog fakulteta za produženje roka studiranja po starom sis

Post by vuk usamljeni »

Kad izađu i biće objavljeni i tamo i ovdje najvjerovatnije...,a dotle ima i Aprilski i Apsolventski da izađu,ako si apsolvent..

alma989
Posts: 28
Joined: Sat Sep 12, 2009 12:03 pm

Peticija studenata Pravnog fakulteta za produženje roka studiranja po starom sis

Post by alma989 »

Da li ima sanse  da se produzi rok studiranja ili je definitivno do 30og  septembra rok.

Van_rede
Posts: 46
Joined: Thu Jun 19, 2014 8:54 pm

Peticija studenata Pravnog fakulteta za produženje roka studiranja po starom sis

Post by Van_rede »

Koliko ja znam,to je produženo do 2018. godine za stari sistem.....ili pogrešno pročitah?

memozi12
Posts: 10
Joined: Thu Mar 09, 2023 9:29 am

Re: Peticija studenata Pravnog fakulteta za produženje roka studiranja po starom sis

Post by memozi12 »

If you have any spare time, I recently discovered an amazing game called: fall guys 3 that you can join and play with me if you have one.

Post Reply

Return to “IV godina”