PFSA: Međunarodno privatno pravo

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Laki Lu
Posts: 16
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:48 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by Laki Lu »

ma ovo su super pitanja kakva zna da pita :h055: ja ne znam sta da radim vise sa ovim predmetom i kako da diplomiram,zadnji mi a isao sam vec 4 puta i padam, sve je do tezine pitanja koje dobijete,neko lakse a neko  :h055: :h055:..... :kava:

NeLa
Posts: 140
Joined: Mon Sep 07, 2009 7:44 am

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by NeLa »

Ma joj ja sam ucila iz skripte i dobro presla zakon i oba sam iz prve polozila. Prof samo zna zbuniti kad da slucaj jer kaze i vise informacija nego je potrebno. Samo treba pazljivo slusati i izbaciti nepotrebne stvari (koje su ocite) i dobijete kao pitanje iz knjige i ako ste naucili odgovor nije problem. Sretno!

Harvester_of_Sorrow
Posts: 1320
Joined: Thu Feb 04, 2010 2:48 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by Harvester_of_Sorrow »

Apsolutno potpisujem ovo zadnje. Često ubaci rokove, ili da je pola cijene plaćeno, a pola nije...samo eliminisati takve informacije i fokusirati se na težišne kontakte, karakterističnu činidbu itd.

SABINI
Posts: 249
Joined: Tue Jun 22, 2010 1:00 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by SABINI »

Klauzula minimalne zastite se nalazi u knjizi,nazalost odgovor se nalazi u fus noti.Ne znam koja je tacno lekcija...al procitajte sve fus noze,pa cete naici i na tu.Davno sma polagala..pa se ne sjecam stranice :S

Majaaaaaa
Posts: 106
Joined: Thu Nov 19, 2009 8:36 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by Majaaaaaa »

PAŽNJA!
Nekom je danas na klupi ispred profesorovog kabineta ostala knjiga i skripta iz mpp-a, pa eto ako se neko prepoznaje, stvari su mu ostavljene kod portira.

medzra
Posts: 74
Joined: Sat Dec 26, 2009 12:38 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by medzra »

Je li ovaj termin 17.12.vrijedi i za mpp i pmpp, bi li iko znao?

NeZ
Posts: 350
Joined: Sat Dec 05, 2009 10:24 am

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by NeZ »

kad je parcijala iz ovog predmeta znal neko?I dal bi se mogao pomjeriti apsolvenski poslije 17.12.iz razloga sto 16.12.imamo privredu pa veoma je tesko,ne moze se cak ni stici ponoviti?Ko je za da se dogovorimo da dodemo 17.12. i da ga zamolim ako bude htio odloziti?

_selma_
Posts: 50
Joined: Mon Apr 19, 2010 11:27 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by _selma_ »

parcijala 22 decembra do 119 strane po prof. knjizi

NeZ
Posts: 350
Joined: Sat Dec 05, 2009 10:24 am

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by NeZ »

eeee hvala punoooo na obavijestenju;)

dalila isic
Posts: 1
Joined: Mon Nov 08, 2010 8:18 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by dalila isic »

Da li bi mi neko mogao reci da li se ova parcijala odnosi na mpp,stari sistem???

Post Reply

Return to “IV godina”