PFSA: Međunarodno privatno pravo

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
apokalipso
Posts: 2
Joined: Wed Oct 07, 2009 12:29 am

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by apokalipso »

ja tek trebam da pocnem sa ucenjem i trebao mi je ovakav jedan savjet i nadam se da ce i meni pomoci kao i tebi
hvala
Last edited by apokalipso on Wed Nov 07, 2012 10:59 am, edited 1 time in total.

Gia
Posts: 6
Joined: Fri Sep 25, 2009 2:40 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by Gia »

tezak je mpp praov i mora se dobro naucit

Narandza
Posts: 18
Joined: Thu Aug 27, 2009 6:17 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by Narandza »

Pozdrav svima ;)

ja sam Adnan, student s 4 godine Tuzlanskog prava...interesuju me neke pojedinosti o ispitu iz MPP, jer od ove godine nam predaje vas profesor s Sarajevskog prava. Koje dvije knjige su u pitanje i jel stvarno se moraju obje spremit ? :)

kikica_87
Posts: 6
Joined: Mon Sep 28, 2009 11:57 am

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by kikica_87 »

Pozzic svima! Posto vidim da svi kubure sa ovim mpp-om, moram se i ja pozaliti, jer ni kod nas u Bijeljini nije nista bolja situacija, ako cak i gora nije... Imamo jednog profesora, koji je toliko bljak da je to straaasno... Dosao nam je na prvo predavnje i nije se ni predstavio, nego je uzeo ispitna pitanja i svima nam podjelio seminarske radove!!!!!!!! Naravno, to nije bilo uz nasu dobru volju, nego pod moranje, ko ne uradi seminarski, ne moze na ispit izaci, odnosno moze, ali se nece dobro provesti...  Da ne pricam da dolazi i samo prica o sebi i o tome kako je on nesto uradio, postigao, odrazo neki kongres ili sta ti ja znam,... strahota... Sto je najgore, u knjizi o tim temama koje treba kao da napisemo, NEMA APSOLUTNO NISTA!! Ne znam samo odakle je izvlacio ta ispitna pitanja.... Zna li neko ima li gdje kakvih knjiga do kojih se moze doci?!!!

mecoberbo
Posts: 89
Joined: Tue Aug 11, 2009 6:03 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by mecoberbo »

Jedno pitanje molim vas brz odgovor. Ima li neko informaciju da li ce potpise iz medj privatnog profesor dijeliti sad u cetvrtak 24., s obzirom da su iduca dva cetvrtka neradni ( nova g i pravoslavni bozic ). Koliko znam nastava traje sve do 18. januara pa ce vecina potpisa bit iza nove godine ali eto ako neko zna neke informacije kad i sta neka odg. Hvala unaprijed

lala
Posts: 28
Joined: Sat Sep 12, 2009 12:47 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by lala »

[quote="mecoberbo"]
Jedno pitanje molim vas brz odgovor. Ima li neko informaciju da li ce potpise iz medj privatnog profesor dijeliti sad u cetvrtak 24., s obzirom da su iduca dva cetvrtka neradni ( nova g i pravoslavni bozic ). Koliko znam nastava traje sve do 18. januara pa ce vecina potpisa bit iza nove godine ali eto ako neko zna neke informacije kad i sta neka odg. Hvala unaprijed
[/quote]

Potpisi iz MPP su vec bili prošli put, mislim da će biti i u ovaj čet. , nije ništa govorio prof. 

email
Posts: 19
Joined: Tue Sep 29, 2009 7:29 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by email »

molim vas da mi kažete koja je literatura potrebna za spremanje ovog ispita ja imam 1 knjigu osnovi mpp.dr edin muminovic iz 1997 ali ne znam koja je druga knjiga koju spominju.... :U unaprijed hvala

lala
Posts: 28
Joined: Sat Sep 12, 2009 12:47 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by lala »

[quote="email"]
molim vas da mi kažete koja je literatura potrebna za spremanje ovog ispita ja imam 1 knjigu osnovi mpp.dr edin muminovic iz 1997 ali ne znam koja je druga knjiga koju spominju.... :U unaprijed hvala
[/quote]

I knjiga: MPP- Edin Muminovic, 2008: II knjiga- procesno MPP- Edin Muminovic, 2008

amilya1210
Posts: 46
Joined: Wed Jul 01, 2009 9:00 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by amilya1210 »

Jeste li sigurni da je 2008 ???
U biblioteci naseg faxa su knjige 2006 !

lala
Posts: 28
Joined: Sat Sep 12, 2009 12:47 pm

Odg: Međunarodno privatno pravo

Post by lala »

Moje knjige (koje sam uzela u knjizari na faxu) su iz 2008., vjerovatno moze i to izdanje iz 2006.

Post Reply

Return to “IV godina”