PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ajsa
Posts: 456
Joined: Wed Sep 09, 2009 4:06 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by ajsa »

[quote="Legally Blonde"]
@ Ajsa ... Hmmm... vjeruj mi da pita sve! Stvarno bas i nema nekih pitanaj koja se toliko isticu i vise ponavljaju od drugih...barem prema ovome sto sam ja do sada vidjela... :dunno:
[/quote]
ok,hvala:)

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Upravno pravo I i II

Post by MarcusTulliusCicero »

Pišeš i na drugoj i na četvrtoj godini.... Da taj account ne koriste dvije osobe? :misli:

Narednik Bilko
Posts: 28
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:05 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Narednik Bilko »

Ima li sta od neke akcije USP-a protiv nacina ispitivanja profesora Duvnjaka? Da li je moguce da svima odgovara da na Upravu izlaze skoro pa godinu dana?  Dajte ljudi, pa cak i na dnu stranice imate onaj prozorcic "Ocjenite profesore", i stvarno sam se iznenadio kada sam vidio koliko je Duvnjak dobro ocjenjen. Nevjerovatno. Tipicni smo bosanci iz viceva. Sto nas vise hebu, bolji su nam.

ajsa
Posts: 456
Joined: Wed Sep 09, 2009 4:06 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by ajsa »

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Pišeš i na drugoj i na četvrtoj godini.... Da taj account ne koriste dvije osobe? :misli:
[/quote]
heh,momak mi je na 4.god.nije reg.pa sam pokusala sta da saznam,nije valjda sada to problem  :misli:ako jeste ok

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Upravno pravo I i II

Post by MarcusTulliusCicero »

Ma naravno da nije problem, nego sam mislio da se više osoba prijavljuje preko tog accounta, a to nije u skladu sa pravilima. :d055:

iron_zorro
Posts: 10
Joined: Sun Mar 21, 2010 11:04 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by iron_zorro »

jel itko ima pitanja koja najviše postavlja iz upravnog 2, i koliko pitanja pita za upravno 2?

Selver
Posts: 1
Joined: Mon Mar 22, 2010 1:56 am

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Selver »

Kolege, ne znam za vas ali se meni ovaj prof. Duvnjak cini "blago" cudnim.  Ovo kako on pita nije normalno. Ima li USP uvida u ispite kod ovog profesora???? Dobro kaze ovaj gore, imamo mogucnost da ga ocijenimo, pa posto ga skoro svi psuju posle ispita nerealno je da ima onoliko petica, osim ako nije kome platio da ga ocjenjuje. NEVJEROVATNO. Da ima pravde i reda ovom covjeku bi bilo zabranjeno da prolazi 100 metara od fakulteta, ali kod nas moze curamo govoriti da su dosadne i istresati se na koga hoce i koliko hoce bez straha da ce ga neko opomenuti, ukoriti, i na kraju izbaciti sto je jedini ispravan kraj ovoga nesnosnog stanja sa ovim profesorom. Sta radi ovaj novi dekan Boro? Ima li on uvida sta ovaj frustrirani profesor radi studentima na Ustavu i Upravi???

Almir71
Posts: 1
Joined: Mon Mar 22, 2010 8:25 am

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Almir71 »

Svaka cast na iskrenosti i preciznosti opisa "dogadjaja" na Upravi.

Meliha1971
Posts: 1
Joined: Mon Mar 22, 2010 10:24 am

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Meliha1971 »

Poloziti upravu je isto kao poloziti sve druge ispite sa cetvrte godine zajedno. Duvnjak je prevrtljivac i vrijedja studente. Od raspolozenja zavisis a ne dao bog da mu nesto prigovoris ili... Covjek je nenormalan.

Pravnica__21
Posts: 20
Joined: Sat Mar 06, 2010 11:47 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Pravnica__21 »

Izgleda da su izasli aprilski rokovi , ako neko zna kad je termin nek napise - posebno za slovo H  :D
Danke..

Post Reply

Return to “IV godina”