PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Burner
Posts: 59
Joined: Tue Oct 19, 2010 2:46 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Burner »

pa da te prijave dodju do Duvnjaka i onda niko ne bi polozio upravu.

2.10. Kada želite direktno da odgovorite na nečiju poruku, obavezno je citirajte. Ukoliko je poruka dugačka citirajte samo bitne dijelove. Nije potrebno citirati poruku koja se nalazi odmah iznad Vaše -->slaatkicaa
Last edited by Burner on Thu Dec 02, 2010 5:34 pm, edited 1 time in total.

altea
Posts: 29
Joined: Sat Jun 27, 2009 1:59 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by altea »

Stari sistem upravno pravo

A-G  19.12.2010 u 9h
H-O 18.12.2010 u 9h
P-Z  17.12.2010 u 9h

snijeg
Posts: 82
Joined: Wed Oct 21, 2009 12:27 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by snijeg »

Kolega-ice altea ovo ne razumijem kako ce slova P-Z biti 17.12., a slova od A do G 19.12. , zar ne treba biti obrnuto ? Zar ispit za  slova A-G ne bi trebao biti prije ispita za slova P-Z ? - ako je razvrstano po abecedi .
Molim pojasnjenje i hvala unaprijed
Pozz

2.10. Kada želite direktno da odgovorite na nečiju poruku, obavezno je citirajte. Ukoliko je poruka dugačka citirajte samo bitne dijelove. Nije potrebno citirati poruku koja se nalazi odmah iznad Vaše -->slaatkicaa
Last edited by snijeg on Thu Dec 02, 2010 10:08 pm, edited 1 time in total.

jaskooo
Posts: 230
Joined: Mon May 17, 2010 11:32 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by jaskooo »

Bio sam i ja danas na fakultetu i tako bas i pise na oglasnoj ploci. Pod slovo a je 19. 12. a za druga slova je 17. i 18.

Burner
Posts: 59
Joined: Tue Oct 19, 2010 2:46 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Burner »

Ljudi kad ce vise Ajanovic dati rok za bolonjce ovo vise nema smisla,ovo je cista diskriminacija,stari sistem kod Ajanovica a mi bolonjci kod Duvnjaka,po kojoj to logici molim vas???... :@ :@

Paja
Posts: 33
Joined: Fri Feb 12, 2010 3:36 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Paja »

Danas izasao termin za bolonju
20.12. kod Duvnjaka
imaju neke grupe, al' mi se nije dalo gledati nakon što sam vidio da je Duvnjak

snijeg
Posts: 82
Joined: Wed Oct 21, 2009 12:27 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by snijeg »

[quote="altea"]
Stari sistem upravno pravo

A-G  19.12.2010 u 9h
H-O 18.12.2010 u 9h
P-Z  17.12.2010 u 9h
[/quote]
Da li su ovi rokovi za stari sistem kod Ajanovica ili ne daj Boze kod Duvnjaka ?
Hvala unaprijed na odgovoru i Pozz

Burner
Posts: 59
Joined: Tue Oct 19, 2010 2:46 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Burner »

Ja ne mogu da vjerujem sta nam rade,pa kako je moguce da osoba poput Duvnjaka ima toliki autoritet pa niko ne moze  da ga skine,kako je moguce da je dekan tako bezobziran,jedan profesor drzi predavanja i ispituje stari sistem,a drugi profesor ispituje bolonjce ko da smo mi POSEBAN SLUCAJ,ko da smo retardirani pa nam treba posebni profesor..boze sacuavaj...ne znam zasto Ajanovic obecaje kad on zna da nas nece ispitivati.. :@ :@

Minkica
Posts: 143
Joined: Tue Apr 27, 2010 1:29 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by Minkica »

[quote="Burner"]
Ljudi kad ce vise Ajanovic dati rok za bolonjce ovo vise nema smisla,ovo je cista diskriminacija,stari sistem kod Ajanovica a mi bolonjci kod Duvnjaka,po kojoj to logici molim vas???... :@ :@
[/quote]

Kolega  kažete po kojoj logici ?Ja Vas  razumijem,ali ako pogledate početak ovog posta upravno pravo i komentare studenata starog sistema kada su se pitali ko im predaje upravno pravo,i koliko su samo izgubili na ovom predmetu ,dok je bolonja(kako sam pročitala komentare na ovom postu) polagala i kod prof.Ajanovića i kod prof.Duvnjaka po dijelovima,a stari sistem sve kod prof.Duvnjaka,po kojoj je onda to logici bilo?Vrijeme je da se i starom sistemu omogući da što prije završe studij.Ja ne želim da ulazim u raspravu s Vama kolega niti da nam ova tema bude zaključana od strane administratora,jer ovdje smo jedni drugima da pomognemo da preporučimo jedni drugima  literaturu..Lijep pozdrav.

altea
Posts: 29
Joined: Sat Jun 27, 2009 1:59 pm

Odg: Upravno pravo I i II

Post by altea »

Decembarski rok iz UPRAVNOG PRAVA za stari sistem je kod AJANOVICA....

Post Reply

Return to “IV godina”