PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Dara
Posts: 149
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:29 pm

PFSA: Upravno pravo I

Post by Dara »

[quote="Maja1707"]
I ja sam poslala mail profesoru i odgovorio mi je da je trazio od fakulteta da se ispiti s trece moraju poloziti kao uvjet za ispite iz Upravnog prava, osim prava Evropske unije. Zahtjev je prihvacen. Isto vazi i za apsolvente. Znaci kome je ostala EU  moze izaci na ispit.
[/quote] super hvala ti puno na ovoj informaciji

Minerva
Posts: 475
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:06 pm

PFSA: Upravno pravo I

Post by Minerva »

Ja zaista sada nista ne shvatam. Donesena je odluka o listi vezanih predmeta, a upravno pravo nije vezano za obligacije, a sada profesor ne da izaci na ispit onima kojima su ostale obligacije??! Moze li mi ko pojasniti ovu novu situaciju.

Dara
Posts: 149
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:29 pm

PFSA: Upravno pravo I

Post by Dara »

pa od ove god.prof.je trazio da je uprava vezana za sve predmete iz 3.godine izuzev EU (ovo sam zakljucila na osnovu prethodnih postova mada nista zvanicno nisam vidjela ali ne vjerujem da su u pitanju dezinformacije jer sam licno prisustvovala kada je prof.rekao da je pooštrio kriterije vezano za broj predmeta za koje je uprava vezana to je govorio jos na 1.predavanju tako da cemo vjerovatno uskoro imati i u nekoj zvanicnoj verziji ovu novu listu vezanih predmeta )
Last edited by Dara on Fri Nov 08, 2013 11:16 am, edited 1 time in total.

Diesel
Posts: 644
Joined: Sat May 23, 2009 8:05 am

PFSA: Upravno pravo I

Post by Diesel »

dosta ljudi koji su koliziono upisali IV godinu je uzelo ovaj predmet i za isti platili novac i tek sad kazu da je predmet vezan za obl zaista nevjerovatno a da oni mozda razmisle o povratu novca ???

lea 123
Posts: 51
Joined: Thu Oct 08, 2009 12:57 am

PFSA: Upravno pravo I

Post by lea 123 »

Evo ja sam npr. platila 200 KM Upravu I i II i sad kao ne mogu na ispit. Mislim da o tome nisu razmišljali i da bi ih se trebalo uputiti, pogotovo dekana

Dara
Posts: 149
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:29 pm

PFSA: Upravno pravo I

Post by Dara »

[quote="lea 123"]
Evo ja sam npr. platila 200 KM Upravu I i II i sad kao ne mogu na ispit. Mislim da o tome nisu razmišljali i da [quote="lea 123"]
Evo ja sam npr. platila 200 KM Upravu I i II i sad kao ne mogu na ispit. Mislim da o tome nisu razmišljali i da bi ih se trebalo uputiti, pogotovo dekana
[/quote] ne znam mislim da prije svega treba da nas zvanicno informisu o novoj listi vezanih predmeta a ne da svako pojedinacno salje mail prof.

M.Y.A.
Posts: 245
Joined: Fri Dec 25, 2009 5:11 pm

PFSA: Upravno pravo I

Post by M.Y.A. »

Ma to profesor malo fantazira.. Ne mogu još uvijek da se načudim stalnoj težnji pojedinih profesora da nam maksimalno otežaju studiranje.Svaki dan neki novi prohtjevi i ideje, postavljanje uslova..  Strašno.  :S

lea 123
Posts: 51
Joined: Thu Oct 08, 2009 12:57 am

PFSA: Upravno pravo I

Post by lea 123 »

[quote="Dara"]
ne znam mislim da prije svega treba da nas zvanicno informisu o novoj listi vezanih predmeta a ne da svako pojedinacno salje mail prof.
[/quote]
Nisam ja ni slala mail, samo su mi tako rekli. Ipak se nadam da ništa od toga, čuj uzeti 100 po ispitu pa onda smisliti neku novu listu vezanih predmeta...samo još da saopšte kako se ne može ništa polagati, uopšte me ne bi iznenadilo

bambi_88
Posts: 367
Joined: Wed Sep 23, 2009 11:19 am

PFSA: Upravno pravo I

Post by bambi_88 »

Na fb je napisano da je USP razgovarao o ovom problemu s dekanom i da je dekan rekao da ne zna ništa o ovome i da nikakva nova odluka glede polaganja ovog ispita nije usvojena i da će razgovarati s profesorom sad me zanima da li je netko bio na predavanjima prošlu srijedu ili eventualno će ići ovu srijedu pa da nas obavijesti da li je profesor nešto rekao o tome?

Hotka
Posts: 55
Joined: Tue Feb 01, 2011 1:41 am

PFSA: Upravno pravo I

Post by Hotka »

Zasto ovu odluku nisu donijeli prije nego sto smo birali predmete za koliziju... sada bi mi trebali traziti pare nazad

Post Reply

Return to “IV godina”