PFSA: Kolektivno radno pravo - izborni predmet

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
majdychuy
Posts: 76
Joined: Thu Apr 01, 2010 3:20 pm

PFSA: Kolektivno radno pravo - izborni predmet

Post by majdychuy »

Zar nije bila sala i tvoje pitanje ? :|
Ako si stvarna ozbiljna , odgovor je da ucis samo materiju poslije I parcijale, jer si prethodno gradivo i polozila, zato valjda i sluzi parcijala, da nam olaksa, stvarno mi nije jasno kako to ne znas? Jel nikad nisi izlazila parcijalu na Pravnom fakultetu ili?

FuGiTiVe
Posts: 284
Joined: Mon Sep 19, 2011 11:16 am

PFSA: Kolektivno radno pravo - izborni predmet

Post by FuGiTiVe »

Moje pitanje nije bilo sala i ne vidim zasto takvo pitanje ne bih postavila jer je osnovano. Uostalom,za tu namjenu je ovaj forum i napravljen. Prosle godine se cijela materija kolegice,polagala ili pretprosle,nisam sigurna. Tu informaciju sam dobila od prethodnih generacija tako da Vasa ironija i cinizam je bio apsolutno bespotreban u cijeloj ovoj prici. Ili ste mogli odgovoriti ili izignorisati moje pitanje,a ne da ulazimo u bilo kakvu raspravu!

I ne,kolegice,nisam nikada izlazila parcijale na Pravnom fakultetu nego sam dosla do 4.godine cistom igrom slucaja polagavsi na Arhitektonskom fakultetu.

majdychuy
Posts: 76
Joined: Thu Apr 01, 2010 3:20 pm

PFSA: Kolektivno radno pravo - izborni predmet

Post by majdychuy »

Moze se zavrsiti fakultet i bez parcijala, zato vas to i pitam. Nista, ne morate se zahvaljivati kolegice sto sam vam pomogla s odgovorom. Bar sad znate kad se polozi iz bilo kojeg predmeta parcijala, oslobodjeni ste tog dijela , tako je po bolonji u suprotnom imate se pravo zaliti. Pozz i sretno s parcijalama ;)

FuGiTiVe
Posts: 284
Joined: Mon Sep 19, 2011 11:16 am

PFSA: Kolektivno radno pravo - izborni predmet

Post by FuGiTiVe »

:d055:

Julie
Posts: 1016
Joined: Sun Aug 29, 2010 9:30 pm

PFSA: Kolektivno radno pravo - izborni predmet

Post by Julie »

Ako smijem pitati, sta se uci za drugu parcijalu.

ELKICA
Posts: 44
Joined: Thu Mar 25, 2010 7:50 pm

Re: PFSA: Kolektivno radno pravo - izborni predmet

Post by ELKICA »

Zna li neko od kolega mozda , ko donosi odluku o stupanju u strajk ? Unaprijed zahvaljuljem :-)

@lleee
Posts: 63
Joined: Thu Feb 04, 2010 2:39 pm

PFSA: Kolektivno radno pravo - izborni predmet

Post by @lleee »

sindikat jedini se moze pojaviti kao organizator i incijator strajka, tj. pravo na organizovanje strajka je pravo sindikata , a pravo na ucesce u strajku je pravo radnika. Eto ja mislim da je to odgovor :D

ELKICA
Posts: 44
Joined: Thu Mar 25, 2010 7:50 pm

Re: PFSA: Kolektivno radno pravo - izborni predmet

Post by ELKICA »

Hvalla puno na odgovoru :))

Sellary
Posts: 11
Joined: Sun Jan 18, 2015 1:14 pm

Re: PFSA: Kolektivno radno pravo - izborni predmet

Post by Sellary »

Najnoviji Zakon o radu Federacije BiH usvojen neki dan...

Primjetil ko kakve novine ?

ppu-prof_si
Posts: 863
Joined: Thu Feb 15, 2024 8:59 pm
Location: Thailand
Contact:

Утепление дома снаружи москва

Post by ppu-prof_si »

Наша команда профессиональных исполнителей подготовлена предоставить вам инновационные системы утепления, которые не только подарят прочную безопасность от холодильности, но и дарят вашему коттеджу оригинальный вид.
Мы практикуем с самыми современными веществами, ассигнуруя прочный период работы и великолепные выходы. Утепление фронтонов – это не только экономия энергии на отапливании, но и трепет о экосистеме. Энергоэффективные разработки, которые мы применяем, способствуют не только жилищу, но и сохранению природных богатств.
Самое главное: Утепление фасада дома москва у нас открывается всего от 1250 рублей за квадратный метр! Это бюджетное решение, которое превратит ваш домашний уголок в подлинный тепловой корнер с минимальными затратами.
Наши труды – это не исключительно изолирование, это создание территории, в где каждый деталь преломляет ваш персональный моду. Мы рассмотрим все все твои просьбы, чтобы осуществить ваш дом еще больше гостеприимным и привлекательным.
Подробнее на https://ppu-prof.ru/
Не откладывайте заботу о своем квартире на потом! Обращайтесь к мастерам, и мы сделаем ваш дом не только теплее, но и стильнее. Заинтересовались? Подробнее о наших сервисах вы можете узнать на нашем сайте. Добро пожаловать в пространство спокойствия и качественной работы.
Заказывайте наружное утепление фасада у команды профессионалов с 15 летним опытом!

Post Reply

Return to “IV godina”