Krivično pravo Evropske unije - izborni predmet

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
LordRaven
Posts: 98
Joined: Fri Oct 23, 2009 5:31 pm

Odg: Krivično pravo Evropske unije - izborni predmet

Post by LordRaven »

Bolje i dan ranije nego na isti dan što se mene tiče.
Last edited by LordRaven on Sun Apr 10, 2011 7:10 pm, edited 1 time in total.

selma04
Posts: 21
Joined: Tue Dec 29, 2009 10:31 pm

Odg: Krivično pravo Evropske unije - izborni predmet

Post by selma04 »

pa eto treba vidjeti sutra u Sudu da li smo za srijedu i javiti ass. ako se dogovorimo da i ona stavi na oglasu plocu.
Last edited by selma04 on Sun Apr 10, 2011 7:42 pm, edited 1 time in total.

jasko1986
Posts: 15
Joined: Sat Apr 03, 2010 1:28 pm

Odg: Krivično pravo Evropske unije - izborni predmet

Post by jasko1986 »

sto se mene tice to je bolje nego isti dan da se moze izaci i MPP...al svakako treba vidjeti sa ostalima...

Jasna
Posts: 123
Joined: Sun Aug 30, 2009 8:40 pm

Odg: Krivično pravo Evropske unije - izborni predmet

Post by Jasna »

Evo i ja sam za,iako bi mi više odgovarao četvrtak,ali solidarišem se sa kolegama/icama koji polažu mpp :mig:

miamia
Posts: 120
Joined: Tue Nov 10, 2009 11:08 pm

Odg: Krivično pravo Evropske unije - izborni predmet

Post by miamia »

Mene samo zanima koliko to kolega/ica izlazi na MPP, pa da se test iz ovog pomjera ????

LordRaven
Posts: 98
Joined: Fri Oct 23, 2009 5:31 pm

Odg: Krivično pravo Evropske unije - izborni predmet

Post by LordRaven »

Obzirom da je i prvobitni termin bio pomjeren zbog grupe studenata a sam je kao takav bio prihvatljiv za nas ostale, ne vidim razlog zasto se ne bi pomjerio za taj jedan dan sad kada nama ne odgovara. U tezoj situaciji od mene licno su studenti kojima se termin direktno poklapa sa MPP, ja bar imam par sati razlike.

miamia
Posts: 120
Joined: Tue Nov 10, 2009 11:08 pm

Odg: Krivično pravo Evropske unije - izborni predmet

Post by miamia »

Ja mislim da bi profesor MPP -a , toj nekolicini studenata dozvolio da pristupe ispitu u ranijem terminu ako im se zakazani termin poklapa sa ovim testom  :)

Lua
Posts: 68
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:31 pm

Odg: Krivično pravo Evropske unije - izborni predmet

Post by Lua »

[quote="miamia"]
Mene samo zanima koliko to kolega/ica izlazi na MPP, pa da se test iz ovog pomjera ????
[/quote]

Nismo se ni mi pitali koliko kolega sprema upravu :)

azrita
Posts: 84
Joined: Tue Nov 02, 2010 5:51 pm

Odg: Krivično pravo Evropske unije - izborni predmet

Post by azrita »

[quote="LordRaven"]
Obzirom da je i prvobitni termin bio pomjeren zbog grupe studenata a sam je kao takav bio prihvatljiv za nas ostale, ne vidim razlog zasto se ne bi pomjerio za taj jedan dan sad kada nama ne odgovara. U tezoj situaciji od mene licno su studenti kojima se termin direktno poklapa sa MPP, ja bar imam par sati razlike.
[/quote]Slazem se u potpunosti s kolegom...Treba izaći u susret...Treba biti solidaran i dopustiti da se pomjeri.Nama koji ne izlazimo na mpp ne igra nikakvu ulogu,a njima ce biti od pomoci....

saska 88
Posts: 45
Joined: Sun Oct 24, 2010 6:02 pm

Odg: Krivično pravo Evropske unije - izborni predmet

Post by saska 88 »

Jao ljudi ne znam zasto se stvara toliki problem oko termina testa??? Neka neko od kolega koji izlaze na ispit iz MPP posalje ass mail da se pomjeri test npr u srijedu u vrijeme kad je narkomanija,ja vjerujem da bi pristala,uostalom ili srijeda ili cetvrtak isto je nama koji ne izlaze na MPP,a kolegama koji izlaze mnogo znaci...

Post Reply

Return to “IV godina”