Etiologija narkomanije i narko kriminala - izborni predmet

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
LordRaven
Posts: 98
Joined: Fri Oct 23, 2009 5:31 pm

Odg: Etiologija narkomanije i narko kriminala - izborni predmet

Post by LordRaven »

Ma divno, čitavu knjigu za predrok iz ovog plus za EU neki istraživački radovi koji nisu nikad bili ni namjenjeni da se uče već samo isčitaju a nama je to ispitna materija :S

Labello
Posts: 105
Joined: Thu Mar 05, 2009 8:33 pm

Odg: Etiologija narkomanije i narko kriminala - izborni predmet

Post by Labello »

A sto se mi ne bi zalili ass.,pa mozda i upali? :h055: ..da nam smanji broj stranica,ako nista :d055: :moli: :haha:

fani
Posts: 324
Joined: Wed Jan 27, 2010 12:39 pm

Odg: Etiologija narkomanije i narko kriminala - izborni predmet

Post by fani »

Neće proci, vec pokusali. Govori da joj je smijesno da se cjenka sa studentima 4-te godine o broju stranica.

Labello
Posts: 105
Joined: Thu Mar 05, 2009 8:33 pm

Odg: Etiologija narkomanije i narko kriminala - izborni predmet

Post by Labello »

Pa i nama je smijesno da pored obaveznih ispita moramo za IZBORNI uciti 300 stranica :d055: Zasto ga zovemo izbornim uopste,kad je izgleda potrebno podjednako zalaganje i ucenje kao za npr.jedno autorsko?! :haha: :kava:

friday
Posts: 36
Joined: Fri Feb 25, 2011 9:57 pm

Odg: Etiologija narkomanije i narko kriminala - izborni predmet

Post by friday »

Slažem se s tobom Labello, ali je navodno objašnjenje "da se zove izborni zato što se bira oblast, ali kad jednom izabereš to ti je isto kao i ovi ostali redovni." Nadam se da sam te sad prosvijetlila  :haha: Sve bi to i kao imalo smisla da i ostale izborne grupe imaju da spremaju po skoro 500 stranica. Kako god okreneš, preopterećenje sistema za koje nikog nije briga, očito...  :h055:

saska 88
Posts: 45
Joined: Sun Oct 24, 2010 6:02 pm

Odg: Etiologija narkomanije i narko kriminala - izborni predmet

Post by saska 88 »

Evo ga drage kolege nesto pozitivno u svemu ovome:ass je izdiktirala koja se pitanja uce za predrok:heroin,kokain,hasis,LSD,krivicnopravni aspekt narko kriminala (cijelo poglavlje),pretresanje (cijelo poglavlje),privremeno oduzimanje predmeta (cijelo poglavlje). To je to  :D

friday
Posts: 36
Joined: Fri Feb 25, 2011 9:57 pm

Odg: Etiologija narkomanije i narko kriminala - izborni predmet

Post by friday »

Stvarrnooo??!?!?!?!?! Aaaaaa, odlična vijest, hvalaaaa Bogu ako je sve tako  :moli: :D A samo me zanima, da li se ovo odnosi samo za predrok ili i za redovni rok, i mislim na oba predmeta kod Amile?  :zamisljen:
Last edited by friday on Fri May 13, 2011 7:11 pm, edited 1 time in total.

saska 88
Posts: 45
Joined: Sun Oct 24, 2010 6:02 pm

Odg: Etiologija narkomanije i narko kriminala - izborni predmet

Post by saska 88 »

Pa ne znam... buduci da se na redovnom roku polaze kod profesora,mozda oni budu pitali i ostalo... nisam sigurna,ali to cemo ako Bog da svi mi poloziti na predroku :D

nadjaibis
Posts: 216
Joined: Wed Jan 27, 2010 3:58 pm

Odg: Etiologija narkomanije i narko kriminala - izborni predmet

Post by nadjaibis »

:d055: konacno nest pozitivno da se cuje!!!

ninapravnik
Posts: 78
Joined: Tue Nov 23, 2010 8:49 pm

Odg: Etiologija narkomanije i narko kriminala - izborni predmet

Post by ninapravnik »

Hvala Bogu pa se smilovala pa nam izašla u susret,napravila je toooliku komplikaciju od ovih izbornih predmeta kao da doktorat spremamo!

Post Reply

Return to “IV godina”