Izborni predmeti - opšta tema

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ema1103
Posts: 153
Joined: Mon Jul 06, 2009 8:46 pm

Odg: Izborni predmeti - opšta tema

Post by ema1103 »

[quote="dora"]
Izborni za stari sistem: Međunarodno privredno pravo, ako se odlučiš za ovaj predmet oslobađaš se jedne knjige iz privrede; Nauka o upravi, kod duvnjaka se polaže ja mislim, Kriminologija sa penologijom, kod prof. Hajrije i prof. Petrovića, i iz finansija :).....
Ne moraš se javljati profesorima prilikom izbora, samo prijaviš ispit za koji se odlučiš ....

[/quote]
Hvala punoooooo tralalalala :))))

eva fat
Posts: 10
Joined: Sun May 23, 2010 1:50 pm

Odg: Izborni predmeti - opšta tema

Post by eva fat »

cula sam da se vanredni javljaju asistentima za prijavu na izborni. ko je od asistenata zauzen za ove 3 grupe? tnx unaprijed

septembar
Posts: 32
Joined: Sun May 02, 2010 9:07 pm

Odg: Izborni predmeti - opšta tema

Post by septembar »

Pa zar niko ne izadje na "Nauku o upravi"???????

esmiraa
Posts: 67
Joined: Thu Aug 13, 2009 4:24 pm

Odg: Izborni predmeti - opšta tema

Post by esmiraa »

do kada traje prijava za izborne predmete za VANREDNE STUDENTE  ??
Last edited by esmiraa on Thu Apr 07, 2011 12:35 am, edited 1 time in total.

eva fat
Posts: 10
Joined: Sun May 23, 2010 1:50 pm

Odg: Izborni predmeti - opšta tema

Post by eva fat »

je li moze neko za asistente da odgovori pls? ko je za koju grupu?

dora
Posts: 422
Joined: Thu Sep 24, 2009 11:39 am

Odg: Izborni predmeti - opšta tema

Post by dora »

Kolegice, ako si stari sistem ne moraš se nikome javljati. Ja sam stari sistem i vanredna sam i nisam se nikome javljala..,samo prijavim ispit..,a nisam nigdje ni obavještenje nikakvo vidjela...ja toliko znam...U svakom slučaju možeš poslati mail prof. za čiji se predmet odlučiš ako želiš da budeš sigurna-najsigurnija ;)

art vandeley
Posts: 197
Joined: Tue Jun 08, 2010 3:34 pm

Odg: Izborni predmeti - opšta tema

Post by art vandeley »

evo i od mene slicno pitanje...postoji li kakav rok do kojeg se mora prijaviti za izborni? Znam da je ostala slobodna samo gradjansko pravna grupa pa me zanima kod koga i kada se moze prijaviti?

nadjaibis
Posts: 216
Joined: Wed Jan 27, 2010 3:58 pm

Odg: Izborni predmeti - opšta tema

Post by nadjaibis »

:| Zar smo mi vandredni uopste prijavljivali igdje izborni? Ja koliko znam to je zavrseno putem spiskova sa predavanja?

art vandeley
Posts: 197
Joined: Tue Jun 08, 2010 3:34 pm

Odg: Izborni predmeti - opšta tema

Post by art vandeley »

hmmm , ja znam za obavijest za prijavu za izborni na oglasnoj tabli al na njoj nigdje nije naveden rok do kada se treba prijaviti. Pokusao sam sa drzavno pravnom grupom ali mi je receno da je popunjena i da je samo ostala gradjansko pravna...

nadjaibis
Posts: 216
Joined: Wed Jan 27, 2010 3:58 pm

Odg: Izborni predmeti - opšta tema

Post by nadjaibis »

hmmm, to je zato sto su i redovnoi i vanredni studenti koji su isli na predavanja redovno se potpisivali na spiskove, te su asistenti na osnovu tih spiskova sastavili studente( u smislu javili su studnetskoj ko je u kojoj grupi) ..dakle sve na osnovu prisustva...to je najvishe iz razloga da vanredni studenti koji su isli na predavanja i radili testove i seminare ne bi izvisili (u slucaju da u aprilu bubdu popunjene grupe)
Tako da trebas otici do asistenta (ja mislim da su na gradj pravnoj grupi asistenti Darija softica, i ass Mehmed-iz koletivnog radnog prava) i javiti se da te ubace medju studente na spisku...ne vjerujem da ce biti problema... pozzz

Post Reply

Return to “IV godina”