Diplomski kod prof. Zovke (Nacionalna)

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Post Reply
ivana.....
Posts: 43
Joined: Tue Jun 22, 2010 10:46 am

Diplomski kod prof. Zovke (Nacionalna)

Post by ivana..... »

Zna li netko princip rada diplomskog, neke detalje vezane za diplomski, bilo što što može koristiti u pisanju rada...prije kontakta sa asis. (znam da su prije bile upute za izradu na stranici faksa, bar okvirno ali ih više nema). unaprijed zahvaljujem !! :kava:    :d055:

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

Diplomski kod prof. Zovke (Nacionalna)

Post by nolle »

pa diplomski rad kao diplomski rad je po meni i mom shvatanju neka vrsta prosirenog seminara, sto znaci da se mora imati vise stranica, izvori sa kojih skidas podatke ili prepisujes navoditi u literaturi i u fusnoti na kraju lista, sama tema mora biti teza (ona koja se obradjuje). Treba paziti i na te neke stilske stvari tj da ne bude sve natrpano jedno na drugo tj da ima razmaka, da li treba nesto podebljati, uokviriti,podvuci....to je manji problem. Mislim da sama literatura mora dominirati i da je ima raznovrsne. Ja ovo govorim iz svog iskustva pisanja seminara, ali mislim da nista nije toliko drasticno drugacije, ali ako nadjes uputstva za pisanje diplomskog, bilo bi najbolje, mozda da odes do pravnog fakulteta Osijek na njihovu stranicu pa pogledas, ne bi se trebalo puno razlikovati. Pozzz :)

JoseOlson
Posts: 3
Joined: Thu Jan 25, 2024 10:02 am

Re: Diplomski kod prof. Zovke (Nacionalna)

Post by JoseOlson »

Thank you for your useful advice. suika game is a gift as a thank you.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”