Pravni fakultet Sveučilišta u Mostaru - Opšta diskusija

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Post Reply
User avatar
STUDOMAT
Posts: 882
Joined: Sat Jan 19, 2013 12:41 am
Contact:

Pravni fakultet Sveučilišta u Mostaru - Opšta diskusija

Post by STUDOMAT »

Pravni fakultet Sveučilišta u Mostaru - Opšta diskusija.
Instaliraj STUDOMAT Android aplikaciju - čitaj korisne savjete za studente i budi samo na klik od konkursa za stipendije, studentske poslove i prakse.

mszv
Posts: 14
Joined: Fri Jan 18, 2013 4:19 pm

Pravni fakultet Sveučilišta u Mostaru - Opšta diskusija

Post by mszv »

trebam jednu informaciju...Koliko se moze ispita teoretski izaci(poloziti) u 6 mjesecu..Posto sam negdje nacuo da se na jednom roku mogu maksimalno poloziti 3 ispita..E sada,ako je to istina,dali smatraju citav 6-7 mjesec kao jedan rok,ili to gledaju kao 2 roka za svaki predmet :k837:

crni-90
Posts: 67
Joined: Thu Dec 08, 2011 10:17 pm

Pravni fakultet Sveučilišta u Mostaru - Opšta diskusija

Post by crni-90 »

Smatraju ti se kao jedan rok i da, možeš izaći samo 3 ispita i položiti. Ali, teoretski nije ni moguće položiti više ispita. Jedino ako si genij. A ako jesi, možeš pisat zamolbu dekanu, siguran sam da će ti u tom slučaju dozvoliti da izvanredno izlaziš više ispita!

I još nešto zanimljivo za ove velike rokove(to su oni u veljači, lipnju i rujnu) je to da možeš prijaviti tri predmeta, ali možeš po dva puta izlaziti. Dakle, prijaviš za prve rokove sada u lipnju 3 predmeta i sva tri padneš, opet imaš pravo u tom roku sva tri ta ista prijaviti. Znači: ovo ograničenje ti se odnosi na predmete, a ne na prijave. 3 predmeta maks!

pozz i sretno!

mszv
Posts: 14
Joined: Fri Jan 18, 2013 4:19 pm

Pravni fakultet Sveučilišta u Mostaru - Opšta diskusija

Post by mszv »

hvala puno na informacijama :)

maja jelenko
Posts: 10
Joined: Fri Jun 15, 2012 4:05 pm

Pravni fakultet Sveučilišta u Mostaru - Opšta diskusija

Post by maja jelenko »

mene zanima oce li i ove godine bit onih izvanrednih rokova iz obiteljskog ( roka poslije dekanskog) i sta poduzet da budu?

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”