SKRIPTE I PITANJA

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
pikulina
Posts: 25
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:41 pm

SKRIPTE I PITANJA

Post by pikulina »

Skroz sam nova na PF u Mostaru, centar Orašje, i zanima me gdje se mogu nabaviti sve skripte i ispitna pitanja za pojedine ispite? Čula sam za neku kopirnicu, gdje se ona nalazi?

el_kenny05
Posts: 2
Joined: Wed Apr 07, 2010 9:59 pm

Odg: SKRIPTE I PITANJA

Post by el_kenny05 »

i mene interesuje, molim za odgovor plizzz

mislimnebitno
Posts: 1
Joined: Thu Feb 10, 2011 2:20 pm

Odg: SKRIPTE I PITANJA

Post by mislimnebitno »

imate ovdje na "Dokumenti" skripte i pitanja za ispite. Kopirnica je u Orašju preko puta interex trgovine, ima i tamo skripti..

Antifriz
Posts: 15
Joined: Sat Apr 16, 2011 6:10 am

Odg: SKRIPTE I PITANJA

Post by Antifriz »

Ima li neko ko studira u Orašju slučajno skriptu iz Ustavnog ali da je obrađena prema ispitnim pitanjima?

pikulina
Posts: 25
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:41 pm

Odg: SKRIPTE I PITANJA

Post by pikulina »

MOLIM moderatore, da NE stavljaju poslane skripte u pdf format i dodaju im header/footere sa naznakom www.bh-pravnici....Stvarno dugo treba da se takva skripta preuredi i doda ako ima nešto za dodati (a uvijek ima), a sigurno studenti ne šalju skripte u tom formatu!!!

crni-90
Posts: 67
Joined: Thu Dec 08, 2011 10:17 pm

Odg: SKRIPTE I PITANJA

Post by crni-90 »

I ja sam poslo skriptu iz teorije(kompletnu ne samo državu kao što je ima) i niko je nije okačio, a bolja je nego ona koja se može nać u dokumentima.

Eto tako da se zna ako nekome treba skripta iz teorije da se obrati!

+trebalo bi izbrisat skriptu iz ljudskih prava pošto nije kompletna!

Alniyat
Posts: 514
Joined: Wed Aug 26, 2009 10:36 am

Odg: SKRIPTE I PITANJA

Post by Alniyat »

Moderatori ne postavljaju skripte u skriptarnice.  :)
Sve primjedbe i sugestije mozete poslati na mail: info@:cenzura:
Na taj nacin ce vasi problemi biti ranije primjeceni i moci ce se pristupiti njihovom rjesavanju ako je to moguce.  :d055:

crni-90 - prije koliko vremena si poslao tu skriptu?
Last edited by Alniyat on Thu May 31, 2012 11:28 am, edited 1 time in total.

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: SKRIPTE I PITANJA

Post by MarcusTulliusCicero »

[quote="pikulina"]
MOLIM moderatore, da NE stavljaju poslane skripte u pdf format i dodaju im header/footere sa naznakom www.bh-pravnici....Stvarno dugo treba da se takva skripta preuredi i doda ako ima nešto za dodati (a uvijek ima), a sigurno studenti ne šalju skripte u tom formatu!!![/quote]

Žao mi je, ali to je politika redakcije. Mnogo truda je uloženo da se svi ovi materijali sakupe i da svima budu dostupni BESPLATNO, a onda dođu kopirnice sve skinu i zarađuju novac na nama. Kada već zarađuju, neka onda piše odakle im materijali.

[quote="crni-90"]
I ja sam poslo skriptu iz teorije(kompletnu ne samo državu kao što je ima) i niko je nije okačio, a bolja je nego ona koja se može nać u dokumentima.

Eto tako da se zna ako nekome treba skripta iz teorije da se obrati!

+trebalo bi izbrisat skriptu iz ljudskih prava pošto nije kompletna![/quote]

Izvinjavamo se. Radi se na reorganizaciji baze dokumenata, pa se nije postavilo. Sada je postavljeno.
Last edited by MarcusTulliusCicero on Sun Aug 19, 2012 5:37 pm, edited 1 time in total.

SIX
Posts: 38
Joined: Tue Nov 23, 2010 8:52 pm

Odg: SKRIPTE I PITANJA

Post by SIX »

Sta se desava sa bazom dokumenata... Postoje dokumenti vezani samo uz Sarajevo... Ostali ne postoje ili .... molim da mi neko pojasni...

Alen89
Posts: 2458
Joined: Wed Jul 01, 2009 1:49 pm

Re: SKRIPTE I PITANJA

Post by Alen89 »

Polahko. Ide jedan po jedan fakultet. Ne moze sve odjednom. Uglavnom sve ce biti. Pozdrav :D

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”