PLAĆANJE ŠKOLARINE ZA STUPNJEVANJE

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Post Reply
marietta
Posts: 19
Joined: Sat May 15, 2010 7:56 pm

PLAĆANJE ŠKOLARINE ZA STUPNJEVANJE

Post by marietta »

Molim Vas da mi objasnite slijedece:

naime, upisala sam trecu godinu na Pravnom fakultetu Mostar kao izvanredan student, te uplatila proslu jesen skolarinu u iznosu od 750 KM, prva rata. Ostao mi je jos jedan ispit s druge godine, a planiram polagati jos samo za stupnjevanje( kazneno-pravni smjer), dakle ukupno tri ispita.
Nakon uplate, 4 dana kasnije, 26.10.2010.vidjela sam na internet stranicama da u Centrima Orasje i Vitez omogucuju slijedece:

II.godina - nisu položeni svi ispiti (stupanj) 
Utorak, 26 OCTOBER 2010 15:26 
O B A V I J E S T


ZA STUDENTE DRUGE (II.) GODINE STUDIJA

KOJI NISU POLOŽILI SVE ISPITE

Studenti koji nisu položili sve ispite sa druge (II.) godine studija, a neće upisivati treću (III.) godinu,  ne moraju obnavljati upis u drugu (II.) godinu studija, ali uz prijavnicu za svaki ispit koji budu polagali moraju dostaviti dokaz o uplati 100,00 KM na ime troškova polaganja određenog ispita.


Uplatu izvršiti na žiro račun Pravnog fakulteta u Mostaru broj:    3381002200736410



Zanima me mogu li istu mogucnost koristiti i ovdje u Mostaru i trebam li uplacivati do 4.03. drugu ratu od 750 KM?

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: PLAĆANJE ŠKOLARINE ZA STUPNJEVANJE

Post by geolina »

Savjetujem da nazoveš Emiliju u Mostar, mada mislim da nemožeš koristiti ovu mogućnost, zato što si upisana na treću godinu, takvu mogućnost nemamo ni mi u Orašju, mislim tko je upisao treću podrazumjeva se da ideš na visoku, a to sto je data mogućnost stupnjevanja paralelno sa studiranjem treće je nešto drugo. Ovo što si navela imaju samo studenti koji poslije odslušane druge godine nisu upisivali treću nego svaki izlazak na ispit plaćaju sto KM, znače ne uplaćuju niti upisuju treću godinu, nego ostaju na drugoj i plaćaju izlazak na ispit, ista stvar je i na apsolventskoj, ali se plaća 50 KM.

marietta
Posts: 19
Joined: Sat May 15, 2010 7:56 pm

Odg: PLAĆANJE ŠKOLARINE ZA STUPNJEVANJE

Post by marietta »

Hvala na odgovoru, ali da sam znala za ovu mogucnost prije, a nisam jer je obavijest izvjesena 4 dana kasnije ,ne bi niti upisivala trecu godinu jer mi to i nije bila namjera...do nedavno  se morala upisivati treca cak ako ti je ostao i samo jedan ispit.....

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: PLAĆANJE ŠKOLARINE ZA STUPNJEVANJE

Post by geolina »

školarina u akademskoj godini 2011/2012 u Centru u Orašju, umanjena!!!!!!!
sve godine 1200,00 KM (do sada je bila 1500,00)- tri rate po 400,00 KM, obnova godine 1000,00 KM (do sada je bilo 1500,00), stoji na oglasnoj ploči u Orašju, prosto nevjerojatno!!!!

bitno
Posts: 77
Joined: Fri Oct 29, 2010 1:00 am

Odg: PLAĆANJE ŠKOLARINE ZA STUPNJEVANJE

Post by bitno »

Pozdrav!!!

Geolina,znas li koliko martikulanti placaju izlazak na ispit ove godine???
Hvala!!!

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: PLAĆANJE ŠKOLARINE ZA STUPNJEVANJE

Post by geolina »

neznam, to nije postavljeno, samo ovo za upis i obnovu, kad saznam sto napisat ću

bitno
Posts: 77
Joined: Fri Oct 29, 2010 1:00 am

Odg: PLAĆANJE ŠKOLARINE ZA STUPNJEVANJE

Post by bitno »

ok!

pretor_peregrinus
Posts: 84
Joined: Sat Jun 27, 2009 10:50 am

Odg: PLAĆANJE ŠKOLARINE ZA STUPNJEVANJE

Post by pretor_peregrinus »

i mene intresuje ovo stepenovanje, stunednt sam na pravnom fakultetu u Tuzli i cuo sam da je ovo moguce, ako je istina radi bih se prebacio . Moze li se dobiti kakav  kontakt broj kako bi se podrobnije informisao.Hvala unaprijed !

bitno
Posts: 77
Joined: Fri Oct 29, 2010 1:00 am

Odg: PLAĆANJE ŠKOLARINE ZA STUPNJEVANJE

Post by bitno »

Evo br. od Marijana koji radi na studentskoj sluzbi 063 258 944.

pretor_peregrinus
Posts: 84
Joined: Sat Jun 27, 2009 10:50 am

Odg: PLAĆANJE ŠKOLARINE ZA STUPNJEVANJE

Post by pretor_peregrinus »

hvala kolega :)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”