Preseljenje na Pravni Fakultet Mostar

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
laura23
Posts: 1
Joined: Mon Jun 29, 2015 10:51 am

Preseljenje na Pravni Fakultet Mostar

Post by laura23 »

Planiram se prebaciti na Pravni u Orašju sa Pravnog fakulteta u Zagrebu gdje sam 3. godina. Trebala bih informacije o upisu, polaganju ispita i studiranju općenito. Ako ima netko tko se prebacio sa Pfzg da me uputi! Hvala!

kika92
Posts: 2
Joined: Mon Sep 14, 2015 12:50 pm

Re: Preseljenje na Pravni Fakultet Mostar

Post by kika92 »

Planiram se prebaciti sa pravnog fakulteta u ST u Mostar... zanima me koliko predmeta moram polagat razlike (tu sam 4 godina trenutno). I da li postoji mogućnost vraćanja ponovno na 5 godinu u Split? Hvala!

kika92
Posts: 2
Joined: Mon Sep 14, 2015 12:50 pm

Re: Preseljenje na Pravni Fakultet Mostar

Post by kika92 »

[quote="touring17"]
Može li kratka info, izvanredni sam student treće godine PFS (4+1 integrirani) i zanima me mogu li se prebaciti na PFMO u zimskom semestru te priznaju li mi se položeni ispiti u Splitu, jedini predmet razlike koji sam uočio jest Ljudska prava na prvoj godini?
[/quote]

Ima li netko tu da odgovara na pitanja? Hvala!

I još jedno pitanje... do kad se mogu prebacit u Mostar? Hvala!

Twotinyfrogs
Posts: 27
Joined: Wed Oct 29, 2014 1:02 am

Re: Preseljenje na Pravni Fakultet Mostar

Post by Twotinyfrogs »

[quote="kika92"]
Planiram se prebaciti sa pravnog fakulteta u ST u Mostar... zanima me koliko predmeta moram polagat razlike (tu sam 4 godina trenutno). I da li postoji mogućnost vraćanja ponovno na 5 godinu u Split? Hvala!
[/quote]

Možeš birati program 4+1 (novi bolonjski) ili 5+0 (stari integrirani) kad se budeš prebacivala.

Što se tiče predmeta razlike, bolje se raspitaj na referadi jer se predmeti razlikuju u programu 4+1 i 5+0.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”