PFSVEMO: Međunarodno privatno pravo

Još malo, pa gotovo!
spring
Posts: 3
Joined: Thu Mar 13, 2014 2:07 pm

PFSVEMO: Međunarodno privatno pravo

Post by spring »

Hvala na pitanjima jesenjin * ;)

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Međunarodno privatno pravo

Post by nolle »

Ja se isto zahvaljujem

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Međunarodno privatno pravo

Post by nolle »

Kakav je inace profesor na ispitu?jel usmeni ili pismeni?

ivana.....
Posts: 43
Joined: Tue Jun 22, 2010 10:46 am

PFSVEMO: Međunarodno privatno pravo

Post by ivana..... »

Profesor je dobar, bar meni, simpatičan, voli se šaliti...voli usmeno pitati i to dugo...voli pričati, često zaluta i sa pitanjima van knjige kao "opće znanje" a opet na neki način povezano s gradivom. imaju dvije knjige, moglo se polagati prvo jedna pa druga, voli  kad se student trudi, bori za sebe i pozorno i sa zanimanjem ga sluša. jednostavno - pričajte s profesorom :)
meni je bilo prvo pismeno pa usmeno...sve zavisi. nema pravila. mislim da mi pismeni na kraju nije ni pročitao...simpa ako si ufuran u gradivo...i ne nedostaje ti logike.

ivana.....
Posts: 43
Joined: Tue Jun 22, 2010 10:46 am

PFSVEMO: Međunarodno privatno pravo

Post by ivana..... »

vidim da je netko napisao da knjige nisu dovoljne...jesu samo kažem logika i povezivanje jer profesor zna "čudno koncipirati pitanje" a na kraju ispadne sasvim jednostavno pitanje iz knjige....tako da sam ja na kolokvijima na jednostavna pitanja baš zbog postavke pitanja odgovarala nešto drugo tj.pisala a znala bih postavljeno pitanje....tako da sam par puta išla i na konzultacije i svaki put bi se ustanovilo da se ja i prof.nismo razumjeli :D

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Međunarodno privatno pravo

Post by nolle »

Ok,hvala na opseznim informacijama. Nisam bas toliko mpp spremao zbog Trgovackog (njega sam vise spremao i idem da njega polozim), a posto je i mpp isti dan,probacu nesto citati pa cisto otici i probati. I ja volim pricati znaci tu smo negde :) a dobro sta bude nek bude

yoo
Posts: 22
Joined: Mon Jun 17, 2013 7:20 pm

PFSVEMO: Međunarodno privatno pravo

Post by yoo »

Moze li se polagati po ovoj skripti na studomatu? Ako je netko spremao po njoj i polozio da javi. Hvala unaprijed!!!

marina061
Posts: 2
Joined: Thu Mar 20, 2014 2:27 pm

PFSVEMO: Međunarodno privatno pravo

Post by marina061 »

Moze li se polagati po ovoj skripti na studomatu? Ako je netko spremao po njoj i polozio da javi. Hvala unaprijed!!!
:nervoza:

marina061
Posts: 2
Joined: Thu Mar 20, 2014 2:27 pm

PFSVEMO: Međunarodno privatno pravo

Post by marina061 »

student iz viteza
,imam fore 2 tjedna za spremanje!!
:nervoza:

yoo
Posts: 22
Joined: Mon Jun 17, 2013 7:20 pm

PFSVEMO: Međunarodno privatno pravo

Post by yoo »

Meni je skripta bila dovoljna i par dana citanja.
Procitaj o princezi Beauffremont, zbog cega je trazila Njemacko drzavljanstvo itd.
To stalno pita, i mene je. Profesor je korektan. Meni jedan od laksih ispita.
Imali smo test, bilo nas dosta, poslije testa usmeno. Sretno!!!

Post Reply

Return to “Četvrta godina”