PFSVEMO: Trgovačko pravo

Još malo, pa gotovo!
yoo
Posts: 22
Joined: Mon Jun 17, 2013 7:20 pm

PFSVEMO: Trgovačko pravo

Post by yoo »

Hvala Ivanaa...

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Trgovačko pravo

Post by nolle »

zahvaljujem ivanaa, ako jos neko ima pitanja samo nek postavlja

SIX
Posts: 38
Joined: Tue Nov 23, 2010 8:52 pm

PFSVEMO: Trgovačko pravo

Post by SIX »

[quote="nolle"]
zahvaljujem ivanaa, ako jos neko ima pitanja samo nek postavlja
[/quote]
nollee iz koje skripte ili pak knjige si spremao ispit... Ja sam skinuo neku skriptu sa skriptarnice.. Dali je to dovoljno?  Ako može pojašnjenje dokle je koji dio ispita koji se može parcijalno polagati ? Znali bilo ko odgovor na ovo?

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Trgovačko pravo

Post by nolle »

Ja cu tek 11.4 ici prvi put na ispit u Orasju..radim po knjizi Trgovacko pravo Split 2003 od Branimira Luksica,a za skriptu stvarno ne znam..i radim jos po pitanjima koja su postavljena ovde

SIX
Posts: 38
Joined: Tue Nov 23, 2010 8:52 pm

PFSVEMO: Trgovačko pravo

Post by SIX »

Hvala na odgovoru... Potražit cu knjigu i sta bude... Samo me još zanima dokle je koji dio ili bar prvi dio koji profesor pušta da se parcijalno polaže.. Ovo mi nolle treba zato što nisam cijeli ispit položio iz Obveznog... Pa sam mislio, da ne gubim vrijeme, pokušat izać taj dio trgovačkog koji je slićan prvom dijelu Građanskog i Obveznog  kako sam od pojedinih kolega saznao....

jesenjin
Posts: 48
Joined: Mon Jul 09, 2012 10:12 pm

PFSVEMO: Trgovačko pravo

Post by jesenjin »

u prvi dio spada: opći dio imovinskog prava, opći dio obveznog prava do incotermsa tj. do 68str i za taj prvi dio treba međunarodna prodaja robe (to nam je prof ostavio na predavanju da kopiramo) ali mislim da možeš i bez toga jer je na kolokviju samo jedno pitanje bilo iz toga, ugl za ovaj prvi dio je najbitnija zastara, tako je asistentica govorila jer tko nije odgovorio to pitanje govorila je da će oduzimati bodove.... pogledaj iznad u postovima ostavila sam pitanja kojih sam se sjetila...  :)

SIX
Posts: 38
Joined: Tue Nov 23, 2010 8:52 pm

PFSVEMO: Trgovačko pravo

Post by SIX »

[quote="jesenjin"]
u prvi dio spada: opći dio imovinskog prava, opći dio obveznog prava do incotermsa tj. do 68str i za taj prvi dio treba međunarodna prodaja robe (to nam je prof ostavio na predavanju da kopiramo) ali mislim da možeš i bez toga jer je na kolokviju samo jedno pitanje bilo iz toga, ugl za ovaj prvi dio je najbitnija zastara, tako je asistentica govorila jer tko nije odgovorio to pitanje govorila je da će oduzimati bodove.... pogledaj iznad u postovima ostavila sam pitanja kojih sam se sjetila...  :)
[/quote]
Svaka cast...Hvala ti... 

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Trgovačko pravo

Post by nolle »

e super, nisam ni ja znao dokle je prvi deo, ali evo sad znamo :) hvala

jesenjin
Posts: 48
Joined: Mon Jul 09, 2012 10:12 pm

PFSVEMO: Trgovačko pravo

Post by jesenjin »

Nema na čemu! :) mislim da je drugi dio ovi ostali ugovori a treći je ček i mjenica! govorio je nama koji idemo preko kolokvija da je taj zadnji dio: ček i mjenica usmeno!

ado75
Posts: 52
Joined: Wed Jul 01, 2009 10:15 pm

PFSVEMO: Trgovačko pravo

Post by ado75 »

Da li profesor odobrava izlazak na parcijalu, ako nisu položeni svi ispiti sa treće godine. Ovo pitam pošto neke kolege kažu da je prof. na predavanjima rekao da ne može. Nadam se da nisu u pravu..

Post Reply

Return to “Četvrta godina”