PFSVEMO: Strani jezik

Još malo pa diploma...
lepaprotinakci
Posts: 21
Joined: Sun Feb 24, 2013 5:26 pm

PFSVEMO: Strani jezik

Post by lepaprotinakci »

[quote="Chaunte"]
Ja ti mogu reci za Eng 1.  Naslusala sam se svakakvih prica, i to sve negativno sto ujedno govori o mentalnom sklopu vecine kolega na fakultetu, neka se ne uvrijedi nitko. Profesorica je divna i svima preporucujem da upisu engleski. Ono sto je navodno najveci problem jesu predavanja na kojima NE MORAS BITI, ali ces snositi sankcije, a to je da dođeš u devetom  mjesecu. Ne znam zasto se ne bi dolazilo na predavanja, jer ne podvrgava profesorica nikoga nikakvoj torturi, dapace, meni je poslije njenog predavanja uvijek bolje jer mi podigne raspolozenje za 200%. :) Prijateljski je nastrojena i uvijek spremna pomoci. Bitno je da si odgojen ili ti ga vaspitan, dolazis na predavanja, sudjelujes na predavanju bilo kad je profesionalna tema ili pak ona iz svakidanjeg zivota-a njih svam nece nedostajati. :) Analogno ovome, Eng.2- ne slusaj nikoga nego lijepo posalji profi mail i pitaj sto te zanima! :)
[/quote]

Tek sam sad vidjela por.
Hvala!
Polozila sam u 4.mjesecu, prof.je zabavna i zanimljiva...to je moj dojam o njoj i nikoga nije gnjavila...

delfincic
Posts: 16
Joined: Wed Nov 17, 2010 10:24 pm

PFSVEMO: Strani jezik

Post by delfincic »

https://szzhnz-k.ba/viewnews.php?id=220  Evo jedan povoljan kurs engleskog jezika i u Mostaru

Post Reply

Return to “Treća godina”