PFSVEMO: Obvezno pravo

Još malo pa diploma...
nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

Odg: PFSVEMO: Obvezno pravo

Post by nolle »

da li je neko bio u Orasju na roku iz obveznog sad 12.3.2013.,da napise pitanja? hvala

Sanjuska
Posts: 26
Joined: Thu Dec 03, 2009 10:03 am

PFSVEMO: Obvezno pravo

Post by Sanjuska »

Treba mi jedan savjet :) da li je bolje polagati obvezno kod prof Bevande ili kod prof Silvije?? hvalaa pozz

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Obvezno pravo

Post by nolle »

kazu da je kod bevande bolje i lakse, ja isto cekam rok pa cu ici tamo gde bude prvi rok, bilo kod profesorice ili profesora :) ali i profesorica, barem po meni, nije losa, jer sam iz prvog puta kod nje polozio gradjansko pravo, tako da ne znam...

Profiline
Posts: 3
Joined: Mon Nov 19, 2012 2:34 pm

PFSVEMO: Obvezno pravo

Post by Profiline »

Pitanja koja su bila u orasju 12.3.2013. su: -pasivne solidarne obveze, -prekomjerno oštećenje, -jednostrani raskid ugovora zbog neispunjenja, -odg. za štete od motornih vozila u pogonu, -jednostrana kompenzacija (prijeboj), -zakašnjenje dužnika.

jesenjin
Posts: 48
Joined: Mon Jul 09, 2012 10:12 pm

PFSVEMO: Obvezno pravo

Post by jesenjin »

Može li netko tko je polagao obvezno preko kolokvija napisati pitanja za 3.kolokvij?  :k835:

Sanjuska
Posts: 26
Joined: Thu Dec 03, 2009 10:03 am

PFSVEMO: Obvezno pravo

Post by Sanjuska »

nolle bila sam na ispitu kod prof Bevande, ok je hoce pomoci kad ga nesto pitas, jedina zamjerka je sto sam izasla na cijeli ispit, bilo je 5 pitanja, prof je rekao za prolaz da se treba uraditi svih 5 (napisati po nesto od svakog pitanja) tako sam i uradila, ali nisam polozila :D
Mislim da cu iduci put izaci usmeno :D

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Obvezno pravo

Post by nolle »

ja sam polozio jos 3.5 kod prof. Petric tako da sam ja to odradio i vidio da je stvarno ok :) ma polozices i ti to

mszv
Posts: 14
Joined: Fri Jan 18, 2013 4:19 pm

PFSVEMO: Obvezno pravo

Post by mszv »

zanima me,jeli na pismenom ima dovoljno vremena za tih 5 pitanja..I koliko opsirni odgovori trebaju biti?
Jeli to znaci da i svaki zarez treba stavljati iz knjige,ili je 10ak recenica gdje se kaze bit dovoljna

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Obvezno pravo

Post by nolle »

[quote="mszv"]
zanima me,jeli na pismenom ima dovoljno vremena za tih 5 pitanja..I koliko opsirni odgovori trebaju biti?
Jeli to znaci da i svaki zarez treba stavljati iz knjige,ili je 10ak recenica gdje se kaze bit dovoljna
[/quote]

jeste dovoljno je sasvim ako znas stra ces napisati, ne moras ici bas u neku tesku sirinu da pises nesto sto je nepotrebno, ali ono sto trazi samo pitanje dovoljno je napisati odgovor i malo taj odgovor prosiriti ali ne puno, ja sam iskreno napisao 2 ipo lista jer sam znao sva pitanja, tako da samo pisi ali ono sto treba :)

siroki1990
Posts: 2
Joined: Thu Aug 29, 2013 2:47 pm

PFSVEMO: Obvezno pravo

Post by siroki1990 »

9.9.2013. Obvezno pravo
1. Ponuda i prihvat ponude
2. Prijeboj ili kompenzacija
3. Kupoprodaja s obrocnim otplatama cijena
4. Uzrocnost
5. Satisfakcija

Post Reply

Return to “Treća godina”