PFSVEMO: Obvezno pravo

Još malo pa diploma...
Post Reply
Sanjuska
Posts: 26
Joined: Thu Dec 03, 2009 10:03 am

Odg: OBVEZNO PRAVO

Post by Sanjuska »

E hvala puno, za medjunarodno javno znam,a iz radnog prosli put nije profesor dozvolio (moguce jer nas je bilo previse) ...

patricija
Posts: 3
Joined: Thu Oct 06, 2011 9:41 am

Odg: OBVEZNO PRAVO

Post by patricija »

na roku 24.02  u mostaru prof.bevanda dao mogućnost izbora polaganja, usmeno ili pismeno. pitanja na pismenom:
1.alternativne činidbe, 2. jednostrana kompenzacija, 3.kupoprodaja s pravom pridržaja vlasništva, 4.štena radnja, 5.naturalna restitucija.
prof. traži opširne odgovore za prolaz
sretno svima!!

ana-nasa
Posts: 5
Joined: Tue Jan 31, 2012 4:29 pm

Odg: OBVEZNO PRAVO

Post by ana-nasa »

koliko sam shvatila, kod bevande se može parcijalno polagati ispit? jer evo već 2.put odgađaju ispit sa 2god i nemogu izaći na cijelo obvezno .. ima nekako posebno podijeljene cjeline ili sam kažeš dokle si učio??

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: OBVEZNO PRAVO

Post by geolina »

podjeljeno je na tri cjeline,
opći dio, ugovorni odnosi, i izvanugovorni odnosi, znači do pojedinačnih ugovora je prvi dio, mislim da je kupoprodaja prva, a u ovaj opći dio spada ono poglavlje oćenito o ugovorima

ana-nasa
Posts: 5
Joined: Tue Jan 31, 2012 4:29 pm

Odg: OBVEZNO PRAVO

Post by ana-nasa »

hvala puno geolina :)
ma i bolje pa je podijeljeno, stvarno ima puno informacija i sve je bitno.
e jedino neznam jel kod prof usmeni ili pismeni? ili nekad nekako?

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: OBVEZNO PRAVO

Post by geolina »

neznam sto bih ti rekla, nekad možeš birati kako ćeš al i tad zna nekog još usmeno pitat, nekad profesor kaže svi pišu al onda opet pita usmeno poslije toga, mislim pišete pa vani i onda on proziva po dvoje, troje pa odgovaraš dodatno, nekad samo usmeno, nekad samo pisanje pa naknadno dostavi rezultate, u biti kako kad, sve mogućnosti otvorene, ;))))

Danijela01
Posts: 6
Joined: Sat Oct 08, 2011 9:36 pm

Odg: OBVEZNO PRAVO

Post by Danijela01 »

rok za travanj je bio neki dan.Koliko sam cula bio je pismeni bez mogucnosti usmenog odgovaranja.Bile su dvije grupe pitanja,pa ako je netko bio ,bilo bi lijepo da nam napise pitanja. Hvala.

danger
Posts: 11
Joined: Sun Feb 06, 2011 11:36 pm

Odg: OBVEZNO PRAVO

Post by danger »

pozz... ima li neko e-mail od asistentice Marije Vidic .......... hvala

marmazel
Posts: 1
Joined: Thu Sep 06, 2012 12:55 am

Odg: PFSVEMO: Obvezno pravo

Post by marmazel »

ej jel itko zna kako bevanda pita na usmenom jel sad ulazi u neke detalje u vezi pitanja kad je cijeli ispit....

Andy
Posts: 34
Joined: Wed Mar 30, 2011 9:54 pm

Odg: PFSVEMO: Obvezno pravo

Post by Andy »

Zna li itko išta konkretno reći o kolokvijima? Kakva su pitanja, prolaznost i sl.? :)

Post Reply

Return to “Treća godina”