PFSVEMO: Međunarodno javno pravo

Još malo pa diploma...
samostrel
Posts: 10
Joined: Sun Mar 07, 2010 7:18 pm

Odg: MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO

Post by samostrel »

Ja mislim, da je puno bolje uciti iz knjige, nego iz skripte

krajnjevrijeme
Posts: 15
Joined: Tue Mar 23, 2010 2:50 pm

Odg: MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO

Post by krajnjevrijeme »

jest bolje, puno bolje, samo kad knjiga ima razuman broj stranica :kava:
Last edited by krajnjevrijeme on Mon Dec 12, 2011 4:30 pm, edited 1 time in total.

TEA
Posts: 24
Joined: Wed Oct 07, 2009 8:34 pm

Odg: MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO

Post by TEA »

Do kojeg pitanja treba učit za prvi dio (mislim kad se u nje odgovara usmeno)? Ajde  :moli: nek mi neko odgovori  :f035:

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO

Post by geolina »

na stranici prije su pitanja kako je dala profesorica, a postavila sam i najčešća pitanja, za odjeljenje u Orašju, ispit je ove godine u Orašju pisani uglavnom, a kako pitanja ne prate knjigu, neznam sto ti podrazumjevaš pod prvi dio, ja sam postavila onako kako je profesorica dala dijelove!
Last edited by geolina on Mon Dec 12, 2011 4:30 pm, edited 1 time in total.

TEA
Posts: 24
Joined: Wed Oct 07, 2009 8:34 pm

Odg: MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO

Post by TEA »

ja sam u Mostaru,u nas se može odgovarati parcijalno po dijelovima.Pitanja su ista,samo ne znam do kojeg dijela je prvi dio,pa ako ima ko iz MO nek javi...
Last edited by TEA on Mon Dec 12, 2011 4:31 pm, edited 1 time in total.

Miske
Posts: 29
Joined: Mon Oct 12, 2009 7:20 pm

Odg: MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO

Post by Miske »

Iz cega se uci Medjunarodno humanitarno pravo...Nema teme pa ovdje postavljam pitanje. Imaju pitanja u skriptarnici, ali nema skripte, pa me zanima to mi je izborni predmet!

srky
Posts: 22
Joined: Sun Aug 15, 2010 4:34 pm

Odg: MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO

Post by srky »

samo da nadodam - koliko su meni rekli i vidim pitanja u skriptarnici , treba izbaciti 12, 8, 3 i 51 pitanje...ugl to više izgleda da ne treba, da je profa tako rekla... tko je bio  na ispitu do sada ( cijelom ) nek javi koja su pitanja bila... hvala . pozz

roossiinnii
Posts: 17
Joined: Thu May 20, 2010 12:07 pm

Odg: MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO

Post by roossiinnii »

bok ljudi
može li netko ko je polagao ovaj ispit u mostaru napisati kako izgleda.... koliko ima pitanja, koliko je dosta za prolaz i šta je to sa "djelovima"? ja bi trebala polagati sve odjedanput pa sad ne znam da li se to može ili ne?
please neka mi netko odgovori jer nemam koga pitati...

srky
Posts: 22
Joined: Sun Aug 15, 2010 4:34 pm

Odg: MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO

Post by srky »

bude ti iz svakog dijela po jedno...možeš iz skripte učiti,što ima ovdje u skriptarnici,  meni je bilo dovoljno,iako je druga , al slična je skripta...nauči sve i sretno...nema se što drugo za reći

roossiinnii
Posts: 17
Joined: Thu May 20, 2010 12:07 pm

Odg: MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO

Post by roossiinnii »

thanks srky

Post Reply

Return to “Treća godina”