PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Još malo pa diploma...
ado75
Posts: 52
Joined: Wed Jul 01, 2009 10:15 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by ado75 »

Ok, hvala kolega na odgovoru.

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by nolle »

Nema na cemu kolega

jesenjin
Posts: 48
Joined: Mon Jul 09, 2012 10:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by jesenjin »

Nolle, jesu li na usmenom bile kartice? pita li detalje ili samo osnovne stvari? koliko mu traje usmeni? ostalo mi socijalno...svi govore da je bolje usmeno ali iskreno ga se malo plašim...  :(

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by nolle »

Nije bilo kartica,on ti postavi pitanje i ti pricas,ali stvarno nije trazio detalje imam osecaj da voli da skontate tu materiju i da povezujete stvari. Nije tesko stvarno

mszv
Posts: 14
Joined: Fri Jan 18, 2013 4:19 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by mszv »

Može li mi netko reći za ispit kod prof.Rozića u Mostaru,treba li osim ove dvije knjige S.Dedića učiti još išta..Imam čitav ispit,učim i radno i socijalno,pa ako mi netko može pomoći..Čuo sam da je teško položiti čitav ispit,ali da se može,ako se spremi dobro iz ovih knjiga..Zanima me treba li ikakve konvencije,ili zakone kojih nema u knjizi..I također,ako bude pismeni,budu li ono kratka pitanja ili esejska..I ako su kratka jesu li one najbitnije stvari,ili se izvlače oni najsitniji detalji..Naravno sve ovo što pitam odnosi se na čitav ispit i iz Radnog i Socijalnog...hvala

ado75
Posts: 52
Joined: Wed Jul 01, 2009 10:15 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by ado75 »

Molim nekoga ko je danas u Vitezu izlazio na Radno i socijalno pravo kod prof. Rozića da iznese utiske sa ispita /je li bilo usmeno ili pismeno i ako je bilo usmeno da li prof. puno traži/. Hvala

mszv
Posts: 14
Joined: Fri Jan 18, 2013 4:19 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by mszv »

[quote="mszv"]
Može li mi netko reći za ispit kod prof.Rozića u Mostaru,treba li osim ove dvije knjige S.Dedića učiti još išta..Imam čitav ispit,učim i radno i socijalno,pa ako mi netko može pomoći..Čuo sam da je teško položiti čitav ispit,ali da se može,ako se spremi dobro iz ovih knjiga..Zanima me treba li ikakve konvencije,ili zakone kojih nema u knjizi..I također,ako bude pismeni,budu li ono kratka pitanja ili esejska..I ako su kratka jesu li one najbitnije stvari,ili se izvlače oni najsitniji detalji..Naravno sve ovo što pitam odnosi se na čitav ispit i iz Radnog i Socijalnog...hvala
[/quote]

I još...Zna li se hoće li biti predrok u Mostaru??

jesenjin
Posts: 48
Joined: Mon Jul 09, 2012 10:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by jesenjin »

Predrok u Mostaru je u srijedu tj. 21.05.

mszv
Posts: 14
Joined: Fri Jan 18, 2013 4:19 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by mszv »

Moze li neko reci,sta je bilo na predroku...Koja su pitanja,usmeno ili pismeno?Jeli ista govorio za 1. rok,sta ce bit,itd,itd

Chaunte
Posts: 21
Joined: Mon Aug 20, 2012 10:53 am

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by Chaunte »

Pozdrav, moze li mi netko napisati koji su autori knjiga za polaganje ispita radno i socijalno pravo???

Post Reply

Return to “Treća godina”