PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Još malo pa diploma...
nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by nolle »

Radno i socijalno pravo - Sead Dedić, ali nisu ti potrebne knjige, uzmi skriptu iz skriptarnice i samo to nauci, to su najčešće pitanja sa kartica, a ujedno i pitanja koja on postavlja ako se eventualno ide na usmeni ispit. Pozzz

CrniBiser
Posts: 12
Joined: Wed Aug 29, 2012 6:27 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by CrniBiser »

Pozdrav, da li neko moze napisati nesto o ispitu kod profesora Ive Rozica u Vitezu. Koja pitanja najcesce budu na ispitu, koji je tip polaganja,je li puno zahtjevan.Hvala.

Chaunte
Posts: 21
Joined: Mon Aug 20, 2012 10:53 am

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by Chaunte »

HVALA! :)

cptsmith
Posts: 2
Joined: Mon Apr 28, 2014 12:33 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by cptsmith »

Pozdrav,
prebacio sam se iz Osijeka na 4. god u Orašje. Imam Radno i soc za razliku,ali nemam knjige.Gore je spomenuta skripta - ja sam skinuo skriptu iz skriptarnice , ima 80 strana.Je li to skripta koja je dovoljna?
Moram vam reći  da je u Osijeku 90% skripti, zakona(dijelova koji su bitni),pitanja i sl bilo na internetu.
Isto tako, šerali smo mailove pa se  sve što eventualno fali moglo dobiti na mail - uvijek je bilo ok ljudi koji su solidarni.

p.s. iako nije topic, drugi ispit razlike mi je Transnacionalno - je li moguce da su skripta od 16 str i zakoni(Statut i Palermo konvencija) dovoljni za glat prolaz?

Hvala i puno pozdrava svima

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by nolle »

Druze,i ja sam presao iz Osijeka zbog.okolnosti sigurno kao i kod tebe,za radno i socijalno ti je dovoljna ova skripta ovde mislim da ima 90str,to su najcesca pitanja na ispitu iz kartica,a za tmkp ti je dovoljna skripta od 16 str koja isto tu u skriptarnici. Pozz

cptsmith
Posts: 2
Joined: Mon Apr 28, 2014 12:33 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by cptsmith »

Hvala nolle.Ja sam presao zbog cevapa,jer ne volim lazne cevape!
Koja je  najbolja cevabdzinica u Orasju?Vodim te na cevape!

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by nolle »

Ne znam ni ja,nacemo neku cevabdzinicu :)

lepaprotinakci
Posts: 21
Joined: Sun Feb 24, 2013 5:26 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by lepaprotinakci »

Moze li mi netko poslati link skripte po kojoj ljudi prolaze ovo radno i soc?
Ima ih nekoliko, il su tipkane il su pisane rukom, il su s Bih pravnici, ali nikako konkretno dobit informaciju koja je odlicna za prolaz...

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by nolle »

Imas tu u skriptarnici radno pravo i socijalno pravo,dva dokumenta. To skini i po tome uci jer su to njegova pitanja koja on stalno vrti. Mislim da ima oko 80str.

lepaprotinakci
Posts: 21
Joined: Sun Feb 24, 2013 5:26 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by lepaprotinakci »

Hvala ti :)
Ali evo ipak sam se odlucila za knjige ...

Post Reply

Return to “Treća godina”