PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Još malo pa diploma...
nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by nolle »

Jel ima u Orasju negde u skriptarnici knjiga iz Socijalnog prava od Sejada Dedica?

jesenjin
Posts: 48
Joined: Mon Jul 09, 2012 10:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by jesenjin »

Hvala ti puno!  :) Nisam baš stigla pripremiti socijalno jer su mi iz radnoga ostali 3. i 4. kolokvij, pa ću pokušati socijalno više na sreću!  :D sutra je rok u Mostaru pa napišem pitanja!  :)

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by nolle »

Nema na cemu,meni samo socijalno fali da bi ocistio 3 god,pa nikako..ajd srecno pa napisi pitanja

jesenjin
Posts: 48
Joined: Mon Jul 09, 2012 10:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by jesenjin »

Ipak na kraju nisam pisala socijalno a nažalost sam i zeznila radno jer se nisam mogla sjetiti nekih sitnica što su bile  :(  a valjda će biti bolje na drugome roku!  :) znam samo da je na socijalnome bile 20 pitanja ali očito su bile sitnice jer je samo dvoje položilo  :(

ivanaa
Posts: 27
Joined: Sun Sep 23, 2012 10:15 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by ivanaa »

[quote="jesenjin"]
Ipak na kraju nisam pisala socijalno a nažalost sam i zeznila radno jer se nisam mogla sjetiti nekih sitnica što su bile  :(  a valjda će biti bolje na drugome roku!  :) znam samo da je na socijalnome bile 20 pitanja ali očito su bile sitnice jer je samo dvoje položilo  :(
[/quote]

Jel se Radno i Socijalno u Mostaru uvijek polaze pismeno ? hvala :)

jesenjin
Posts: 48
Joined: Mon Jul 09, 2012 10:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by jesenjin »

Nije, zavisi koliko studenata iziđe, ako ih je malo bude usmeno... ugl, sve zavisi od njega, nikada se nezz kako će točno biti iako mi se čini da ako bude usmeni to je većinom za samo socijalno...

fruitloop
Posts: 3
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:00 am

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by fruitloop »

Može li netko objaviti kada  se održava drugi kolokvij iz radnog prava i koji je dio gradiva je obuhvaćen? hvala. :)

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by nolle »

Moj savet za sve koji polazu radno i socijalno - idite na usmeni jer je profesor stvarno ok,iako neki mozda sumnjaju,ali je stvarno super. Ja sam bio juce na usmenom i polozio bez problema. Prijatan je i susretljiv.

ado75
Posts: 52
Joined: Wed Jul 01, 2009 10:15 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by ado75 »

Kolega jeste li polagali u Orašju? Ja sam mu se ranije obraćao sa molbom da me pita usmeno, ali mi nije odobrio.

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

PFSVEMO: Radno i socijalno pravo

Post by nolle »

[quote="ado75"]

Kolega jeste li polagali u Orašju? Ja sam mu se ranije obraćao sa molbom da me pita usmeno, ali mi nije odobrio.

Da u Orasju,nas je pitao kojima je samo socijalno ostalo..ali svakako treba biti uporan.

[/quote]

Post Reply

Return to “Treća godina”