PFSVEMO: Druga godina | Opća diskusija...

Sad ste već na pola puta...
otpravnik
Posts: 726
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:19 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by otpravnik »

Smatram da vam to niko ne moze napraviti iz jednog prostog razloga- to je individualno.... a zavisi i od drugih stvari- npr. sreca i sl.
niko vam nece isto napisati..... ja licno nijedan predmet nemam polozen za koji su rekli da je lagan, a uslovne imam polozene- koji su kao najtezi..... :-)
Onda- neko ima jednostavno srece i polozi nesto a da se nije puno trudio- i odmah ce taj predmet okarakterisati kao lagan  :h055:
Samo polako- sve na kraju ionako moramo poloziti :-)

pikulina
Posts: 25
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:41 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by pikulina »


allure
Posts: 9
Joined: Thu Sep 16, 2010 6:40 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by allure »

Molim za pomoc..

upisala sam fax jos davne '98 :) studirala pa pauzirala, studirala,pauzirala, sve do nedavno. sad bih trebala privesti kraju tu agoniju i poloziti preostale ispite.
iako imam upisanu trecu godinu (u moje vrijeme su se mogla prenijeti 3 ispita) sad ih moram poloziti 4 da bih uopce mogla poceti izlaziti na ispite s 3.god.

pitanje..koliko ispita se po novom moze prenijeti ? moram li poloziti i sve s 3.god. da bih upisala 4.?

uglavnom, hvala unaprijed!
Last edited by allure on Sun Sep 19, 2010 4:27 pm, edited 1 time in total.

bitno
Posts: 77
Joined: Fri Oct 29, 2010 1:00 am

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by bitno »

zna li neko kako se polaze njemacki jezik???

buduci pravnik
Posts: 21
Joined: Fri Nov 06, 2009 12:21 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by buduci pravnik »

zna li iko hoće li biti dodatni rokovi sad u 11. mjesecu? ako neko zna konkretno me ustavno zanima i kada?

unaprijed hvala

narela
Posts: 2
Joined: Wed Dec 01, 2010 8:49 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by narela »

Ej, pozdrav svima...
Zanima me koji su uslovi za prebacivanje sa pravnog fakulkteta u sarajevu na mostarsko pravo u orasju???
Meni je zbilja preko glave neprofesionalnog ponasanja profesora sa sa. prava u tuzli, zbilja su nemoguci i puni kojekavih afera... =((


Ocajna =(

emina2206
Posts: 282
Joined: Thu Sep 17, 2009 1:20 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by emina2206 »

Moze li mi iko reci iskustva na ovom faxu, ja bih se prebacivala u Mo, al ne znam isplati li se? Kakvi su profesori, predmeti, i ima li iko da je iz Sarajeva vec tamo? :S hvaaaaalaaaaaaaaa :D

pikulina
Posts: 25
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:41 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by pikulina »

Jel može informacija: ako mi je je ostao predmet Ljudska prava sa 1.godine, mogu li polagati ispite s druge godine prije nego položim taj ispit, ili prvo moram prethodnu godinu rješit? Nova sam pa ne znam još pravila faksa :mrgreen:

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by geolina »

do sada se nije moglo, čak je prošle godine bilo pravilo da ne možeš polagati ispite sa godine na koju si upisan do iza nove godine, kao da se odrade predavanja, za ovu ne znam, provjeri sa emilijom ili sa fakultetom, emilijom - tajnikom fakulteta

anaaa
Posts: 7
Joined: Thu Oct 06, 2011 11:47 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by anaaa »

po vama najtezi predmet na drugoj godini?

Post Reply

Return to “Druga godina”