PFSVEMO: Pravo Europske unije

Sad ste već na pola puta...
Post Reply
bitno
Posts: 77
Joined: Fri Oct 29, 2010 1:00 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by bitno » Tue Feb 01, 2011 1:05 am

:( :( :(pa zar nikog nema :( ;( ;(

SIX
Posts: 38
Joined: Tue Nov 23, 2010 8:52 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by SIX » Tue Feb 01, 2011 7:05 pm

I mene isto interesuje jeli iko bio na ispitu u januaru koja pitanja je profesor postavljao :| Procitao sam sve postove nije valjda da smo cetri pitanja najcesce postavlja  :zamisljen:

bitno
Posts: 77
Joined: Fri Oct 29, 2010 1:00 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by bitno » Fri Feb 04, 2011 1:19 pm

Six,znas li ti mozeli se sad pripremati ispit po skripti sa sarajevskog prava????
Last edited by bitno on Wed Dec 14, 2011 1:43 am, edited 1 time in total.

SIX
Posts: 38
Joined: Tue Nov 23, 2010 8:52 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by SIX » Sat Feb 05, 2011 7:46 pm

Ja po njoj spremam ispit jer drugu nemam, a vidim da ima dosta onih koji imaju pozitivna iskustva sa tom skriptom  :d055: pa vidjet cu sta ce da bude  (H)

bitno
Posts: 77
Joined: Fri Oct 29, 2010 1:00 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by bitno » Tue Feb 08, 2011 5:50 pm

Ja imam neku skriptu 34str,kazu dovoljna za poloziti kod prof.Miljke.Ja ucim po ovoj sarajevskoj pa vidjet cemo....

asusko
Posts: 30
Joined: Sat Jan 23, 2010 4:07 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by asusko » Fri Feb 11, 2011 4:54 pm

jeste bili sada na rokovima na ispitu?

SIX
Posts: 38
Joined: Tue Nov 23, 2010 8:52 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by SIX » Fri Feb 11, 2011 7:50 pm

I mene interesuje, naravno koja su pitanja najčešće postavljana
Last edited by SIX on Sat Dec 10, 2011 4:39 pm, edited 1 time in total.

bitno
Posts: 77
Joined: Fri Oct 29, 2010 1:00 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by bitno » Sat Feb 12, 2011 11:40 pm

i mene isto ovo zanima,ali ovdje nema nikog da nam odgovori
Last edited by bitno on Sat Dec 10, 2011 4:39 pm, edited 1 time in total.

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by geolina » Sun Feb 13, 2011 12:20 pm

dragi moji,
rado bih pomogla ali ja sam polagala kod prof. Misite pa vam moja pomoć nevrjedi ništa, slažem se da su kolege postale škrte što se tiče informacija, ev ja predlažem da putem email kontaktirate asistenticu od profesora, puno uspjeha vam želim....

bitno
Posts: 77
Joined: Fri Oct 29, 2010 1:00 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by bitno » Tue Feb 15, 2011 11:02 am

Geolina hvala sto si se javila,pokusati cu sa asistenticom.

Post Reply

Return to “Druga godina”