PFSVEMO: Pravo Europske unije

Sad ste već na pola puta...
Post Reply
MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

PFSVEMO: Pravo Europske unije

Post by MarcusTulliusCicero »

Naslov sve govori... :d055:
Last edited by MarcusTulliusCicero on Sun Aug 19, 2012 5:33 pm, edited 1 time in total.

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by geolina »

mislim da je prof Misita jedan od rijetkih koji je blaži na dekanskom roku

slavonka
Posts: 52
Joined: Thu Sep 17, 2009 10:02 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by slavonka »

kako izgleda ispit kod njega? jel strog pri ocjenjivanju?  :dunno:

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by geolina »

položila sam od drugi put, prvi put uopće nisam skužila što me je pitao, mislim imaš 3 pitanja i to treće neznam ni danas sto je bilo, nešto između organa i komisija, tko, što, kome, stvarno pojma nisam imala, na što misli!
Drugi put sam prošla na 2 pitanja koja on postavlja, Lisabonski ugovor i način odlučivanja u komunitarnom zakonodavstvu, trće pitanje sam mogla birati, pa sam ja odlučila da mu kažem u kojim sve međunarodnim tijelima i organizacijama BiH kao država je član ima predstavnike i slično, učenjem ovog mene je to zanimalo, pa sam malo istražila i kad sam mu rekla, on iznenađen jako bio, dobila sam 4 i knjigu njegovu s posvetom na poklon, tako da se rad isplati :) :) :) :)

Flower
Posts: 31
Joined: Wed Sep 30, 2009 9:39 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by Flower »

Ova knjiga je uzas Našla sam skriptu koju koriste na PF Sarajevo čini se više nego dovoljna. Bar se nadam ima li komentara, iskustava onih koji su prošli ispit? Imaju u skriptarnici i pitanja?
Last edited by Flower on Wed Dec 14, 2011 1:40 am, edited 1 time in total.

slavonka
Posts: 52
Joined: Thu Sep 17, 2009 10:02 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by slavonka »

isplati li se ići na predavanja? :S

Mostarac
Posts: 35
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:21 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by Mostarac »

Isplati ako imaš drama dobro pamćenje, u ostalim slučajevima ne  :mrgreen:
Potpis ćeš svakako dobit’, bila ne bila na predavanjima, a za polaganje ispita ćeš morati dobro naučiti..

Ja ga položio prekjučer, JEA, financijski sud i EU parlament pitanja  :biggrinlove:
Last edited by Mostarac on Wed Dec 14, 2011 1:40 am, edited 1 time in total.

iivvaa
Posts: 3
Joined: Tue Sep 29, 2009 5:38 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by iivvaa »

meni je ovaj prof bio stvarno super. polagala sam u 6.mj i bilo nas je oko 5. kad sam usla, pitao me sta sam najvise spremala i to mi je bilo prvo pitanje, drugo je bila komisija EU,koje god je bilo institucionalno objedinjavanje zajednica  i to je to... covjek je stvarno ljubazan i hoce pomoc. znam da osnivacke ugovore, sudove i tijela EU pita obvezno, tko mu udje na ispit medju prvima garant ce imat ta pitanja

TEA
Posts: 24
Joined: Wed Oct 07, 2009 8:34 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by TEA »

Meni je Misita među blažim profesorima,ukoliko vidi da si učio pomogne malo podpitanjima.Kad sam ja izlazila malo nas je prošlo i to zato  što prof.pita iz knjige-otvori sadržaj i bubne neki podnaslov- a većina došla s nekim skripticama od 100-tinjak strana (knjiga ima blizu 2000 :S ) pa se onda čude što padaju.Zaboga ljudi,pa ne može se baš SVAKI ispit proći ako učite samo iz skripti!Vidim da je dao još jedan rok kome treba za uvjet sad u subotu,pa potrudite se i sretno  :f055: .

gbanovic
Posts: 11
Joined: Tue Oct 13, 2009 2:51 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by gbanovic »

Je li ima neko učinkovitu skriptu za ovaj predmet? Primam na poklon, posuđujem za kopiranje, kupujem... kako god

Post Reply

Return to “Druga godina”